Pavasaris sveikatai grožiui, džiaugsmui – Kovo-Balandžio-Gegužės naujienos

paparciu sirdis
Mielieji, sveikinu visus su pavasariu – tokiu išsiilgtu, išlauktu, kuomet po užsisklendimo į save meto, kartu su visa gamta atsiveriame naujoms jėgoms, augimui, kūrybai. Kartu su parskrendančiais paukščiais ir visais pavasario ženklais linkiu išgyventi atsinaujinimą, priimti ir pamilti save, vis labiau skleisti ir įgyvendinti savo begalinį vidinį potencialą.

O dabar šiek tiek apie naujienas:
  • danc3a7a-circular-sbh 2-asis “Moterų Ratas“ – Kovo 30 d. (Trečiadienį) 18:30 -21:00 val.

Šio susitikimo metu jus pasitiks Ugnė Mikalauskaitė su ypatingais Pasaulio tautų šokiais ratu ir tik moterų ratui skirtais ritualais, Sigita Kupčiūnienė šį kartą su trupučiu skaitymo, pasidalijimo…, Rūta Klevaitė su siuviniais (kursime dovanėles mamai, draugei, sau).

Daugiau informacijos:
  • a roda da juventude[1] - Pablo Picasso Pasaulio tautų šokių ratu praktinis-patyriminis seminaras “RYŠYS JUDESYJE“Balandžio 23 d. (Šeštadienį) 10:00 – 17:30 val.

Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis. Renginį ves: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija).

  • ranku ratas Naujas Pasaulio Tautų Šokių Ratu tinklalapis, kuriame rasite išsamią informaciją apie šią puikią ir turtingą poveikiu bei galimybėmis praktiką:

https://pasauliotautusokiairatu.wordpress.com

  • keliukas sode2 Gegužės 11 (Trečiadienis) – Birželio 6 (Pirmadienis) dienomis būsiu išvykusi į Portugaliją ir Vokietiją dirbti ir mokytis, tad šiuo laiku mano paslaugos Lietuvoje teikiamos nebus. Norėdami su manimi susisiekti, tai galėsite padaryti el.paštu. Grįšime prie įprastų savo veiklų nuo Birželio 8 dienos (Trečiadienio).  
  • meiles paslaptys Individualios paslaugos (konsultacijos, masažo sesijos ir kt.) – visą informaciją rasite:
  • Papildomos paslaugos: Lydytas sviestas “Ghi“ + Stimuliuojančios “Orgon“ pagalvės/antklodės. Šiuos puikius produktus esu išmėginusi ir nuolat naudoju pati, todėl rekomenduoju išmėginti. Juos gaminu pagal užsakymą.

Detali informacija:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/kitos-paslaugos-pasiulymai/lydytas-sviestas-ghi

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/kitos-paslaugos-pasiulymai/stimuliuojanti-pagalveleantklode

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s