Įspūdžiai iš kelionės ir planai :)

sokiai ratu su Marija 2- 2016.05
Mielieji, štai ir grįžau po savo kelionių, kupina įspūdžių, sėkmingai įgyvendinusi visus savo planus ir sulaukusi didžiulio palaikymo ir šiltų atsiliepimų apie savo darbus bei veiklas.
Šios mano kelionės metu pasitvirtino mintis, kad
iššūkiai padeda mums atrasti savyje tai, apie ką net nežinojome. Jie yra tai, kas išplečia galimybes, jie padeda mums peržengti savo ribas. “ (Cicely Tyson) 

SONY DSC

Tibeto išminties kardas + Lu Jong + Tog Chod + Mindfulness diplomai ir Jamantaka 🙂

     Grįžau kupina dėkingumo širdimi dėl galimybės susitikti tiek puikių žmonių, dirbti savo mylimus darbus, padėti tiems, kas kreipėsi pagalbos, keliauti, pažinti, atrasti, išmėginti ir … sugrįžti…

 

     Viešnagė Portugalijoje šįkart buvo itin darbinga. Naujai užsimezgęs bendradarbiavimas su terapijų centru “Erdvė Būti“  atnešė puikius rezultatus – pavyko suteikti gausybę konsultacijų ir atlikti eilę masažų, o taip pat surengti du seminarus tema “Mano gyvenimo istorija – mano įrankis asmeninei transformacijai (Švelniosios Bio-Energetikos perspektyva), kurie sulaukė nemažo dėmesio ir pasisekimo.

 

Šalia visų darbų ir mokslų, vėl nudžiugino pasaulio tautų šokių ratu susitikimas su Maria Barroso. Atpalaiduojanti, gaivinanti šokio galia buvo nuostabus poilsis protui ir kūnui.
sokiai ratu su Marija 5- 2016.05
 

sokiai ratu su Marija - ranku ratas centre - 2016.05Tuo pačiu, pavyko įgyvendinti vieną iš savo svajonių – baigti intensyvius Mindfulness (Sutelkto į vieną tašką proto) meditacijos mokytojų kursus, vedamus Tibeto Lamos Tulku Lobang Rinpoche ir sėkmingai išlaikyti baigiamąjį egzaminą.

 

29. May 2016- MINDFULNESS CERTIF. - PORTUGAL
Mindfulness Teachers education - Portugal - 2016.05
Iš Portugalijos iškeliavau į Vokietiją laikyti Tibeto Išminties Kardo (Tog Chod) ir Gydančiosios Tibeto Jogos (Lu Jong) egzaminų, kurie yra privalomi šių praktikų mokytojams kas keletą metų. Tai buvo labai intensyvi patirtis, tačiau kinietiškame “sėkmės sausainyje“ rasta žinutė – “Viskas einasi gerai. Sėkmė“pasitvirtino. 🙂 Visus teorinius ir praktinius egzaminus pavyko sėkmingai išlaikyti, o savaitgalio mokymai, vedami brangaus Mokytojo Tulku Lobsang dar labiau sustiprino motyvaciją ir pripildė dėkingumo bei stiprybės toliau tęsti savo Kelionę.
                      2016.06 - Tog Chod and Lu Jong exams - Germany 

2016.06 - Tog Chod and Lu Jong exams 2 - Germany
 Fotografijose: mokslų kolegos ir praktikų bendražygiai iš Portugalijos 🙂

Na, o apačioje rasite informaciją apie artimiausiu metu laukiančias veiklas ir renginius.

Į renginius prašau registruotis iš anksto – taip užtikrinsite, kad renginys įvyks ir rezervuosite sau vietą renginyje.

 

Iki mielų susitikimų 🙂 Ugnė💟

 

VEIKLOS, RENGINIAI:

 SONY DSC

Tog Chod užsiėmimas

SONY DSC

Lu Jong užsiėmimas

  •  Nuo Birželio 13 dienos (Pirmadienio) vėl prasidės Tibeto Išminties Kardo “Tog Chod“ ir Gydančiosios Tibeto Jogos “Lu Jong“ užsiėmimai grupėse.
  • Norėdami užsisakyti individualią paslaugą (masažą, konsultaciją, užsiėmimą) kreipkitės asmeniškai – telefonu (8-65079686) arba el. paštu (ugneboane@gmail.com). 

Daugiau informacijos apie individualias paslaugas:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos

 

sokiai ratu su Marija - ranku ratas centre - 2016.05

  • Birželio 17 dieną – Penktadienį, 19:00 – 21:30 val. įvyks “Pasaulio Tautų Šokių Ratu” susitikimas. Jo metu šoksime įvairių tautų šokius, su kuriais susipažinome renginiuose su Maria Barroso, jos apsilankymo metu.

Gali dalyvauti visi, kas nori šokti, atsipalaiduoti, pajusti pozityvų šokių ratu poveikį.

Vieta: Raiškos terapijos centras, Šiaurės pr. 8 A, Kaunas
Kaina: 12 Eur.
(8 Eur. – dalyvavusiems Marijos Barroso seminare “Ryšys Judesyje”). (Minimalus dalyvių skaičius, kad renginys įvyktų – 7 asmenys).
jonines-kitaip-teaser

 Birželio 24-25 dienomis esate kviečiami į festivalį “Rasos”, kuris vyks Kelmės rajone. Jame, šalia kitų veiklų, užsiėmimų, paskaitų, rasite ir mane su Tibeto Išminties Kardu TOG CHOD, Tibeto Gydančiąja Joga LU JONG ir Pasaulio Tautų Šokiais Ratu. Daugiau informacijos apie renginį:

http://golokaparty.lt/event/rasos-2016

 

mindfulness_poster_UK

  • Liepos 7 dieną – Ketvirtadienį, 19:00 – 22:00 val. pirmą kartą įvyks “Sutelkto Proto Meditacijos – Mindfulness” pristatomasis seminaras. Šiame seminare susipažinsite su meditacijos pagrindais ir įgysite žinių, kaip šią itin naudingą praktiką pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

  “Mindfulness” meditacija (Sutelkto į vieną tašką proto meditacija) – skamba taip paslaptingai… Daugelis esame girdėję apie šį meditacijos tipą, o įvairiausių sričių mokslininkai, pasauliniu mastu, pateikia vis daugiau informacijos apie jos naudą. Tačiau… retas kuris iš tiesų išdrįsta į tai pasigilinti ir imtis praktikos. Knygose randamas žinias, deja, nėra paprasta pritaikyti savo gyvenime, ypač, kai metodai ir praktikos yra mums nauji. Neseniai Portugalijoje įgyvendinau seną savo svajonę – baigti Mindfulness mokytojų kursus, vedamus Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpoche. Šie kursai gerokai pagilino mano žinias, kuriomis mielai pasidalinsiu su jumis seminare.

Vieta: Saviugdos ir Sveikatingumo mini-studija, P.Dovydaičio g. 29, Žaliakalnis, Kaunas

Kaina: 15 Eur. (Minimalus dalyvių skaičius, kad renginys įvyktų – 5 asmenys).

Dvasines praktikos - 2016.05.19 - JI

  • Žurnalo “Ji” 19 numeryje pasirodė Dalios Aleknienės parengtas straipsnis “2 praktikos gerai dvasinei savijautai” – apie Pasaulio Tautų Šokius Ratu ir Tibeto Išminties Kardą “Tog Chod”. 

Tiems, kas nespėjote nusipirkti žurnalo, straipsnį rasite apsilankę tinklalapyje: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/straipsniai

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s