Kelionės su šokiais ratu atgarsiai ir naujos idėjos…

684_10151565853788185_763889656_n

Nors po penktadienio kelionės su šokiais ratu jau praėjo šiek tiek laiko, tačiau vidiniai procesai vis dar vyksta ir tebesulaukiu atsiliepimų apie įspūdžius, patirtis ir išgyvenimus, kurie užplūdo tiek seminaro metu, tiek ir po jo… 15 keliautojų keliavo tiek kiekvienas asmeniškai, tiek ir visi kartu. Lankėmės savo gyvenimo etapuose, skirtingose tautose ir kultūrose, įvairiuose jausmuose ir būsenose, metų laikuose, elementuose, susitikome ir išsiskyrėme, pasikrovėme ir išsikrovėme… Ir visa tai mus vedė į gilesnį kontaktą su savimi, į saviraišką ir į kaitos procesų priėmimą bei integravimą.
Iš tikrųjų, judesys gali mus paveikti labai giliai. Ši kelionė buvo paruošta kaip transformacinis procesas, tad tai, kad sujudino ir iškėlė į paviršių įvairius vidinius “darinius“ ir procesus, yra tiek judesio, tiek išgyventų temų, seminaro struktūros ir parinktų melodijų bei ritmų poveikis.
Šokis gali mus nuvesti labai giliai…
O dabar pamažu atsidedu naujo renginio kūrimui. Šįkart jį brandinsiu iki Gruodžio mėnesio. Tema jau pamažu gimsta manyje ir kažkur giliai kirba mintis paskirti būsimą šokių ratu patyriminį seminarą susitikimui su vidine tyla.
Daugiau informacijos atkeliaus netrukus. Sekite naujienas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s