Linkėjimai naujiesiems metams

baltumas

Keliaujant link naujųjų metų, atplaukia prisiminimai iš jau nugyventų metų (su visomis klaidomis ir pasiekimais, dovanomis ir iššūkiais), o taip pat užplūsta pasvarstymai, ką reikėtų nuveikti naujaisiais. Kaip nugyventi ateinančius metus kiek įmanoma prasmingiau, laimingiau ir pilnatviškiau? Tokiomis akimirkomis vėl tenka nerti gilyn ir ieškoti to, kas esminga, kas glūdi anapus paviršutiniškų dalykų, kurių suteikiamos laimės akimirkos yra trumpalaikės ir iliuzinės. Dalinuosi su jumis žodžiais, kurie man asmeniškai atrodo esmingi ir išsakantys tai, kas glūdi toje gelmėje, kurioje atrandame atsakymus į savo pagrindinius klausimus. Lai šie – mokytojo Lamos Tulku Lobsang naujametinio sveikinimo žodžiai – būna mano palinkėjimas mums visiems.

“Kas 100 metų mūsų laukia vienas didelis pokytis.
Kiekvienais metais mūsų laukia vienas didelis pokytis.
Kiekvieną dieną mūsų laukia vienas didelis pokytis.
Mes atgimstame vieną kartą. Pradedame naują gyvenimą.
Tačiau, kokia yra paslaptis, kuri padėtų iš tikrųjų džiaugtis šiuo nauju  gyvenimu?

Kiekvieną naktį einate miegoti ir kiekvieną rytą pabundate. Tai reiškia, kad kiekvieną dieną kaskart mirštate ir kaskart prisikeliate. Lygiai tas pats vyksta kiekvienais naujais metais. Pradedate naują gyvenimą.

Naujas gyvenimas yra lyg tuščia knyga. Patys galite nuspręsti, ką į ją rašyti. Kiekvieną rytą, kiekvienais metais, kaskart gimstant, turite galimybę rašyti po naują knygą, tokią knygą, kuri jums iš tikrųjų patiktų. Kaip galite tai daryti? Paleisdami ir priimdami.

Užbaikite šiuos metus paleisdami visa tai, ko savo gyvenime nebenorite. Bet ką, kas jums nutiko, ko nenorėjote, ypatingai tai, kas buvo sunku ir skausminga, tiesiog paleiskite; nesekite paskui; nesilaikykite jokios savo praeities dalies, kuri jums nepatinka. Tiesiog paleiskite tai.

Tuomet, pradėkite naujus metus įsileisdami į savo gyvenimą visus tuos dalykus, kurių norite, visa tai, kas jums patinka. Pakvieskite tai, kas jums patinka, į savo gyvenimą. Neatstumkite jų ir neužsiverkite tam, kas jums miela; būkite atviri; leiskite jiems ateiti į jūsų gyvenimą.

Paleiskite ir priimkite – tai yra viskas, ką jums tereikia daryti.

Linkiu jums visiems labai laimingų naujųjų metų.“

Tulku Lobsang Rinpočė

www.tulkulobsang.org

 <<<<>>>>

“Every 100 years we have one big change.
Every year we have one big change.
Every day we have one big change.
We reincarnate one time. We start a new life.
But what is the secret to really enjoying this new life?

Every night, you go to sleep and every morning, you wake up. It means that every day, you die one time and you reincarnate one time. It is the same with every new year. You start a new life.

New life is like an empty book. You can decide what you want to write in it. Every morning, every year, every birth we get the chance to write a new book, the book that we really like. How do we do this? By letting go and letting in.

End this year by letting go of all the things that you no longer want in your life. Anything that has happened that you do not want, especially the hard or painful things, just leave them. Don’t follow them. Don’t hold onto any part of the past that you don’t like. Just let it go.

Then, start the new year by letting into your life all the things that you want, all the things that you like. Invite the things you like into your life. Don’t reject them or close yourself off to things you like. Be open to them. Let them come into your life.

Let go and let in, that is all we need to do.
I wish you all a very happy new year.“

Tulku Lobsang Rinpoche

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s