Apie gydantį prisilietimą…

ESS_YourLife_creditElenaRay

Energetinio masažo“ sąvoka Lietuvoje dar nėra gerai pažįstama ir įprasta, nors nemažai kas taiko skirtingas šio masažo atmainas ir technikas. Neretai į šį masažą vis dar žvelgiama kaip į kažką “ezoteriška“ ar “egzotiška“. Nors, iš kitos pusės, tokios rytietiškos terapinės sistemos kaip Tibeto medicina, Indijos ajurveda, kinų medicina ir tokie gydymo metodai kaip akupunktūra, šiatsu ir kt. jau mums tapo gana įprastomis ir pakankamai populiariomis sveikatinimosi sistemomis. Pastarosios žvelgia į žmogų kaip į holistinę visumą, kurią, be visiems mums žinomos anatomijos, sudaro elementai, humorai, energetiniai centrai, taškai, kanalai, kuriais teka gyvybinė energija.

Paprastai bendrai sąvoka “energetinis masažas“ nusakoma bet kuri masažo terapijos forma, skirta gyvybinės energijos srauto subalansavimui žmogaus organizme (pvz.: poliariškumo terapija, švelnioji bio-energetika, terapinis lietimas, reiki ir kt.). Kai kurios technikos naudoja kontaktą su kūnu, judesių seką ir švelnias tam tikrų kūno dalių manipuliacijas, kitos atliekamos kūno tiesiogiai neliečiant – nekontaktiniu būdu arba derinant visus šiuos būdus. Šios technikos paremtos Tolimųjų Rytų žinių sistemomis ir išsiskiria ypatingu subtilumu ir švelnumu.

Esate kviečiami susipažinti ir įsisavinti su dviem Švelniosios Bio-Energetikos (Gentle Bio-Energetics ©) energetiniais masažais, kurie jus nustebins savo subtilumu ir paveikumu.

Gydančio prisilietimo kursai: “Drugelio prisilietimo masažas” ir “Braziliška pėdų akupresūra”

btm

Balandžio 1 d. (Šeštadienį),  10:00 – 15:00 val.

Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį.

Drugelio Prisilietimo masažas (“Butterfly Touch Massage“) ir Braziliška pėdų akupresūra (“Brazilian Toe Massage“) – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Juos galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; silpninti įtampas kūne, padėti atsistatyti po išsekimo, užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus. Daugiau apie kursus: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

 

Pridedu nuorodą į video įrašą apie Švelniosios Bio-energetikos metodų taikymą terapiniame, skirtame “sklandžiai gyvenimo pradžiai“ (“Good Beginnings“). Informaciją apie Drugelio prisilietimo masažą (Butterfly touch massage) rasite nuo 1:40 min. – 2:35 min.: https://www.youtube.com/watch?v=Ft2Bt-tPVxc

Švelnaus prisilietimo galia…

gentle-touch_elephant-mothe

Ar pastebėjote, kaip visi alkstame švelnaus prisilietimo? Masažo paslaugos tampa vis populiaresnės ir kalbama apie tai, kad masažą gali užsisakyti ne tada, kada nori, o tada, kai tau paskiria laiką… Tačiau, kodėl mums taip norisi pajusti prisilietimą? Kodėl jis mums toks svarbus?

Visą straipsnį galite rasti čia:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/2016/10/27/svelnaus-prisilietimo-galia

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s