Savaitgalio renginiai

Artėja ypatingas savaitgalis su 2 specialiais renginiais – Pasaulio Tautų Šokių Ratu seminaru “Mano baltoji-raudonoji-juodoji moteris” (PN) ir Gydančio Prisilietimo kursais (ŠT).
Besiruošdama šiems renginiams jaučiu begalinį dėkingumą jums – bendraminčiams, bendrakeleiviams, mano renginių dalyviams už galimybę dirbti, ugdyti save, tobulinti ir kurti tai, kas man brangiausia, svarbiausia ir vertingiausia.
Pirmasis renginys yra unikalus – autorinis mano kūrinys, išnešiotas, išgyventas ir sukurtas specialiai įvairių moteriškųjų aspektų pažinimui ir aktyvavimui.
Antrasis – ilgametės patirties dirbant su edukaciniu ir psichoterapiniu modeliu “Švelniąja Bio-Energetika“ rezultatas, suteikiantis galimybę perduoti teorines ir praktines žinias apie efektyvius ir paprastus terapinio energetinio masažo būdus.
Darbas su savo moteriškąja energija ir su prisilietimu yra itin gilus ir subtilus bei prasmingas. Jis atveria mumyse begalinį potencialą, įgalindamas gyventi kūrybingą, įdomų, pilnatvišką gyvenimą ir padėti sau bei esantiems šalia.
Tad, jei norite leistis kartu į šią jaudinančią kelionę, kviečiu registruotis dalyvavimui. Šiandien – antradienį (03/28) paskutinė diena, kuomet užsiregistravusiems į pasirinktą renginį bus pritaikyta 5 Eur. nuolaida, o registruojantis į abu – 10 Eur. nuolaida.
Smalsumas, drąsa ir sprendimas keliauti yra tie pirmieji žingsniai, atveriantys naujus kelius ir atradimus bei dovanas. 😉
Kontaktai registravimuisi: ugneboane@gmail.com, 865079686

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s