Tibeto lobis laimingam protui ugdyti

Ar suvokiame, kiek įtakos mūsų gyvenime turi mūsų pačių protas??? Taip esame įpratę perleisti atsakomybę už savo gyvenimą kitiems žmonėms, aplinkybėms, savo patirtoms traumoms… Tačiau ar tai mums naudinga? Ar tai mums padeda gyvenime? Taip save apribojame, atimame iš savęs galimybę ir galią gyventi pilnavertišką gyvenimą, kuomet prisiimame atsakomybę už savo savijautą ir už asmeninius sprendimus. “Aukos“ vaidmuo yra lyg pelkė, kuri klampina mus vis giliau ir daro nelaimingais, besiskundžiančiais ir pilkais žmonėmis… Ir tai įtakoja ne vien asmeninį gyvenimą, tačiau taip pat ir gyvenimus žmonių, kurie yra aplink mus… O juk iš esmės, visa, ko mes trokštame ir ką mes savo gyvenime darome yra skirta vieninteliam tikslui – būti laimingais… Tad kada, jei ne dabar ateis metas sukaupti drąsą, atsigręžti į save ir iš esmės pažvelgti į savo protą – tai, kaip jis veikia, kaip jis įtakoja mūsų mąstymą ir gyvenimą bei įvaldyti konkrečius metodus, kaip jį ugdyti, kad jis būtų aiškus, lankstus, konstruktyvus ir laimingas.

Sutelkto proto meditacija Mindfulness yra specialus metodas, skirtas būtent savo proto pažinimui ir ugdymui. Tai – esminės kiekvieno žmogaus gyvenimui žinios, pasiekę mus iš tų žmonių, kurie savo gyvenimus skyrė savęs pažinimui ir saviugdai bei pasiekė stulbinančius rezultatus.

Gyvename laikais, kuomet žinių srautas toks didelis, kad sunku atsirinkti, kurios jų yra autentiškos ir patikimos, o kurios – ne, koks yra jų šaltinis. Žinios apie Mindfulness meditacijos teorinę bazę ir praktiką, kurias gausite šiame kurse yra gautos tiesiogiai iš gerbiamo aukšto rango Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpočės, kuris yra Gelugpa linijos, Tantrajanos Budizmo Mokytojas, o taip pat turi “Rime“ titulą, nes yra gavęs visų pagrindinių Tibeto Budizmo mokyklų išsilavinimą. 

Juk tikroji laisvė yra kiekvieno iš mūsų viduje, kuomet iš esmės pažįstame save ir tampame savo proto ir savo gyvenimo valdovais. 

mindfulness

BIRŽELIO 17 (VI) – 18 (VII) (2 d.)

10:00 – 16:00 val.

Sutelkto Proto Meditacijos Mindfulness Kursai

Vis dažniau susiduriame su žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų proto sveikatai ir emocinei būklei bei jos naudą ne tik asmeniškai, tačiau ir profesionaliai: darbe mokykloje, universitete, įmonėje, sporto ar kitoje mokslo, kultūros srityje… Tačiau,nors abstrakčios informacijos randame pakankamai daug, tačiau retai aiškiai suvokiame, kas realiai tai yra ir kaip meditacija praktikuojama… Internete arba knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai pateikti jums sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų ar kolegų, klientų rate.

Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės tibetietiškos tradicijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą.

Visas šias žinias tiesiogiai man perteikė mano Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė, kuris, savo ruožtu jas gavo tiesioginiu būdu iš savo Mokytojų. Todėl šių žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš Mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka ir yra patikrintos bei išmėgintos.

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

  • Kas yra meditacija; Kas yra Mindfulness meditacija; Meditacijos tipai ir tikslai; Meditacijos būdai; Proto prigimtis; Emocijos ir kaip su jomis dirbti; Meditacijos poveikis.
  • Mindfulness meditacijos pagrindai:
    9 meditacijos lygmenys; 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 5 meditacijos trukdžiai; 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

  • Mindfulness meditacijos praktika:
    Pasiruošimas meditacijos praktikai; praktika: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.
  • Mindfulness praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: Kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.

Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su teorinėmis ir praktikos atlikimo gairėmis.

Dovanų gausite meditacijos audio įrašą bei ekologišką meditacinę pagalvėlę arba meditacinį diržą.

Norintiems išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas išsiunčiamas el.paštu).
Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Kam šie kursai skirti:
Besidomintiems kaip pradėti meditacijos praktiką; norintiems pagilinti savo teorines ir praktines meditacijos žinias; įstaigų vadovams ir vadybininkams; mokytojams, dėstytojams, treneriams; sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams ir kt.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Nangten Menlang International” ir Lamos Tulku Lobsang sertifikuota Mindfulness meditacijos instruktorė).

Kaina: 120 Eur. (iki 06.14 d.), 130 Eur. (06.14 – 06.17 d.). Registracija įsigalioja sumokėjus 50€ avansą (likusi suma sumokama tiesiogiai – prieš renginį). Dalyvių skaičius ribotas, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą.
Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas. Jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Sąskaitos duomenys pavedimui bus jums išsiųsti, kai tik atsiųsite el. laišką.

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija (Studentų g. 11-14), Kaunas

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s