Mokėti džiaugtis :)

IMG-20170530-WA0011

Kaip kad yra itin svarbu dirbti mylimus darbus, į juos įdedant savo širdį, motyvaciją, žinias, įgūdžius ir laiką, taip pat svarbu ir mokėti džiaugtis nuoširdžiais atsiliepimais apie juos. Nuostabu, kaip gyvenimas atveda ypatingus žmones, su kuriais užsimezga artimas ryšys ir kartu sukuriama kažkas gražaus ir prasmingo. Taip susitikome kartu su Rūta ir, apjungusios savo žinias ir asmenines bei profesines patirtis, sukūrėme specialų projektą, skirtą būtent moterims.

Džiaugiuosi, dėkoju ir dalinuosi su jumis nuoširdžiais ir švelniais Rūtos žodžiais bei kviečiu prisijungti prie mūsų BALANDŽIO 27-28-29 d. (V-VI-VII) 16:00 – 15:00 val. Moterų atsiskyrimo savaitgalyje “Esu Moteris: Meilė – Palaima – Išmintis“.

Daugiau informacijos apie renginį:

https://ugnemikalauskaite.com/veiklos-renginiai

“Pas Ugnę dalyvauti seminare mane pakvietė draugė. Sudomino magiškas žodis „mindfulness“, o atsidūrus seminare  užbūrė Ugnės profesionalumas. Tada susidomėjau ir išbandžiau ir kitas jos teikiamas paslaugas – švelniąją bio-energetiką, psichologines konsultacijas, masažą. Mokiausi „Drugelio prisilietimo“ paslapčių. Tada išbandžiau naują sritį – šokius rate. Viskas, prie ko prisiliečia Ugnė, yra iki smulkmenų apgalvota, profesionaliai pateikta ir atneša neabejotiną gėrį ir apčiuopiamą naudą.

Vieną dieną mes susitikome kaip kolegės bendram projektui – moterų atsiskyrimo ratui. Ilgai kalbėjomės, dėstėme kiekviena savo vizijas, džiaugėmės bendrais sąlyčio taškais ir papildančiomis idėjomis. Lygiai prieš metus toks projektas sėkmingai buvo įgyvendintas ir mes turėjome įsimintiną renginį moterims Birštone.

Renginio dalyvių padrąsintos ir savo potyrių įkvėptos nesustojome. Šį pavasarį, balandžio 27 – 29 d.d.kviečiame tas pačias ir naujas moteris jungtis į renginį: “Esu moteris: meilė, palaima, išmintis”.

Tikiu, kad kiekviena moteris, pabuvojusi bet kuriame renginyje gauna tai, ko jai labiausiai reikia ir tai vyksta švelniai, nes švelni ir atsakinga yra pati Ugnė.

 Su meile – Rūta“

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s