Būti Moterimi

2018.0329595220_1597250253662360_6763464167833694088_n

Mielieji, skiriu šį mėnesį moterystės temai! Taip, žinau, kad pastaruoju metu labai daug šnekama šia tema ir neretai “pakvimpa“ feministinėmis nuotaikomis ir skamba kaip susireikšminimas… Tačiau, moters tapatybės paieškos ir moteriškumas aktualus ne tik kiekvienai moteriai asmeniškai, nes įgalina ją atrasti ir išskleisti savo, kaip moters, galimybes, pasitikėjimą savimi, o taip pat suvokti savo ribotumus ir silpnąsias puses, tačiau ir darniau kurti tarpusavio santykius su vyrais. Pagarba sau, kaip moteriai, skatina ir stimuliuoja pagarbą vyrui. Įsiklausymas į save suteikia erdvės įsiklausymui į kitą, ugdo empatiją, toleranciją, išmintį, atjautą ir gebėjimą mylėti bei priimti.
Aš asmeniškai savo gyvenimo bėgyje atradau, kad pasąmoningai ilgai slėpiau pyktį ir nusivylimą, kad esu moteris. Moteriškumą, kuris vaikystėje ir paauglystėje patyrė eilę įvairiausių traumų, suvokiau ir priėmiau kaip silpnumą, pažeidžiamumą, kvailumą ir bereikalingą emocingumą, tad nuo paauglystės visais įmanomais būdais kūriau “kietos“, protingos, savarankiškos ir nepriklausomos, revoliucingos, sau pakankamos merginos įvaizdį. Tačiau po juo slėpėsi begalinis liūdesys ir savęs nepriėmimas, o tuo pačiu ir supančio pasaulio suvokimas, kaip svetimo, atšiauraus, sudėtingo ir varginančio. Kiek reikėjo laiko, pastangų ir terapinių procesų, kol senos žaizdos pradėjo gyti ir skleistis moteriškos prigimties privalumai ir galimybės… Kiek reikėjo darbo su savimi ir valingų bei sąmoningų pastangų, kol atėjo suvokimas, kad visos mūsų išgyvenamos patirtys atveda mus į tai, kuo esame šiandien. O šiandien kuriame tai, kuo norime būti dabar…
Turtinga asmeninė patirtis įgalino mane kartu su drauge ir kolege Rūta Lenkauskiene sukurti savęs pažinimo ir įgalinimo projektą, skirtą būtent moterims. Ir jau Balandžio pabaigoje jūsų laukia ypatingas renginys: Moterų atsiskyrimo savaitgalis “Esu Moteris: Meilė – Palaima – Išmintis“.
Šio savaitgalio metu gilinsimės į tris moteriai esminius aspektus: Malonumą, džiaugsmą ir kūrybą. Specialiai parengta programa ves mus per žinias ir patirtis, išlaisvindama kiekvienos mūsų viduje slypintį ir laukiantį, kada galės sužydėti, potencialą.
Tad jeigu jums pabodo jaustis pilka, liūdna, nelaiminga, pavargusia moterimi, jeigu jaučiate, kad norite ir gebate daugiau, ženkite žingsnį į pokytį ir atraskite kitą moteriško gyvenimo kokybę! Juk ji priklauso tik nuo kiekvienos iš mūsų.
Šiltas apkabinimas –
Ugnė ❤ ❤
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s