LU JONG

LU_JONG_PRACTICE_5333ef9c86cc3

Gydanti Tibeto Joga “Lu Jong“

Tibetiečių kalboje “Lu” reiškia “kūnas“, o “Jong“ – “treniravimas” arba “transformavimas“. Tai – labai sena gydomoji praktika, kilusi iš Tantrajanos (dar vadinamos Vadžrajana) Tibetietiškojo Budizmo linijos ir neatsiejamai susijusi su Tibeto medicina. Ji žvelgia į žmogaus kūną kaip į saviugdos bei pokyčių priemonę.

Vakarų pasaulį ši ypatinga saviugdos ir sveikatingumo praktika pasiekė Tibeto Lamos Tulku Lobsang dėka, kuris yra Lu Jong renovatorius bei skleidėjas.

Paprasti, tačiau itin efektyvūs pratimai, suderinti su specialiomis kvėpavimo technikomis, padeda palaikyti ir gerinti visokeriopą žmogaus gerbūvį ir sveikatą:

 • Fizinis lygmuo: Palengvina stuburo, virškinimo, imuninės sistemos, kvėpavimo problemas; suteikia energijos, aktyvina hormonų gamybą organizme, jaunina, gerina koordinaciją;
 • Proto lygmuo: Nuramina protą ir ugdo sąmoningumą bei koncentraciją;
 • Emocinis lygmuo: Perkeičia trikdančias emocijas ir stimuliuoja vidinį komfortą, atjautą, ramybę ir džiaugsmą.
 • Tuo pačiu, atlikdami šią praktiką, ugdomės ir didesnį sąmoningumą savo kūno bei proto atžvilgiu, išmokdami juos pažinti ir valdyti.

Lu Jong – tai meditacija judesyje, kuri apvalo, perkeičia, nuramina ir gydo, suteikdama sveikatą, energiją, emocinį ir protinį stabilumą bei aiškumą.

Nepriklausomai nuo jūsų fizinės būklės, religinių ar filosofinių pažiūrų, Lu Jong praktika kiekvienam padės ugdyti sveiką kūną ir laimingą protą, nes pagrindinis šios senos tibetiečių praktikos tikslas – padėti būti sveiku, stipriu, harmoningu ir laimingu. Tereikia noro rūpintis savo sveikata ir gera savijauta!

LuJong-the_five_elements

Kiekvieną užsiėmimą sudaro:

 • Apšilimo pratimai,
 • “5 Elementų“ pratimų grupės atlikimas,
 • Vienos iš kitų 3 pratimų grupių, skirtų: 5 kūno dalims, 5 pagrindiniams kūno organams bei 6 tipų susirgimams/ligoms, atlikimas,
 • Įvairios papildomos praktikos: tempiamieji pratimai / meditacija / kvėpavimo pratimai / atsipalaidavimo pratimai / masažas ir kt.

<<<<>>>>

Asmeniniai Gydančiosios Tibeto Jogos užsiėmimai

LM LJ_16_Lu Jong Exercise

 • Jums tinkamas laiku, kurį suderinsime individualiai;
 • Visas dėmesys skirtas tik jums;
 • Užsiėmimo struktūra pritaikyta jūsų poreikiams;
 • Kiekvienas pratimas ir praktika detaliai išaiškinama bei pagalba teisingam pratimų bei papildomų praktikų atlikimui;
 • Galimybė pateikti visus rūpimus klausimus ir gauti naudingų asmeninių patarimų.

Skirkite laiką ir dėmesį savo sveikatai ir gerai savijautai!

<<>>

Jogos užsiėmimas porai (pagal pageidavimą, patogiu laiku)

partner yogaPoroje jogos praktika įgyja ypatingą energiją, nes sukuria bendrą ritmą, padeda labiau pajusti vienas kitą, stiprinti tarpusavio ryšį… Džiaugiantis bendra praktika ir kartu atsipalaiduojant išgyvenami ypatingi momentai, praleisti maloniai ir naudingai. Tai gali tapti pagrindu jūsų santykių gilinimui ir jų kokybės gerinimui.

<<>>

Jogos užsiėmimas šeimai/draugams/kolegoms (pagal pageidavimą, patogiu laiku)

vienuoliai praktikuoja Lu JongJei norite maloniai nustebinti savo šeimą, draugus ar kolegas pakvieskite juos bendrai Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong praktikai. Bendras praktikos ritmas, bendras vidinės ramybės ir tylos bei puikios savijautos išgyvenimas sustiprins jūsų draugystę ir praturtins tarpusavio santykius.

Intensyvios praktikos/ Seminarai

SONY DSC

SONY DSC

Intensyvių praktikų metu mes skiriame nuo dviejų iki trijų valandų giliai Lu Jong praktikai. Ji padeda suaktyvinti ir subalansuoti visą mūsų organizmą, atsipalaiduoti, nuraminti protą ir visa savo esybe išgyventi visapusišką šios ypatingos – “Tibeto perlu“ vadinamos praktikos poveikį.

Seminaruose šalia praktinės Lu Jong dalies, gilinamės į jos filosofiją, istoriją ir kitus svarbius aspektus.

<<<<>>>>

Lu-Jong-YogaNorėdami daugiau informacijos ar užsisakyti paslaugą kreipkitės:

  ugnemikalau@gmail.com, 8-650 79686

<<<<>>>>

ASMENINĖ LU JONG PATIRTIS

SONY DSC

Po ilgametės indiškos hatha jogos praktikos, netikėtai susidūrusi su Gydančiąja Tibeto Joga Lu Jong, nustebau, nes ji man pasirodė neįprasta ir labai paprasta.

Iki tol, jogos praktika man asocijavosi su sudėtingų pozų iššūkiais, slaptu noru pasipuikuoti savo lankstumu ir troškimu “pasiekti“ vis daugiau… Būtent tokio klaidingo savo požiūrio ir maksimalizmo vedina, susidūriau su rimta sveikatos problema – stuburo išvarža juosmens srityje. Pasirinkimas buvo aiškus – operacija arba naujų sveikatinimosi būdų ieškojimas. Pasirinkau pastarąjį. Išmėginusi visą eilę terapijų, sistemų ir pratimų, galų gale, atsidūriau gydančiosios Tibeto jogos užsiėmime.

Netikėtai Lu Jong atskleidė man visai kitokią jogos praktiką. Ši, Tibeto medicina grįsta praktika, padėjo man kitaip pažvelgti į save ir sustiprinti ryšį su savo kūnu. Ritmiški judesiai su specialiai priderintu kvėpavimu, nuolat stengiantis išlaikyti protą sutelktą ir, kiek įmanoma labiau pajusti savo kūną, pirmiausiai mane patraukė savo paprastumu, o, po kurio laiko, nustebino savo gelme ir akivaizdžiu terapiniu poveikiu mano sveikatai ir savijautai.

Kuo labiau praktikavau, tuo labiau didėjo ir mano susižavėjimas šia joga bei nuostaba jos akivaizdžiu poveikiu. Laukdavau tų dienų, kuomet keliaudavau į Lu Jong pamokas, nes pajutau, kad užmezgiau stiprų ryšį su šia praktika. Vis labiau kūnas tarsi savaime įsisavino judesius ir leido protui atsipalaiduoti ir išjausti visą praktiką nuo pradžios iki galo.

Po kurio laiko, 2013 metais, savo mokytojos Anos Taboados paskatinta, pati ėmiausi lankyti intensyvius Lu Jong mokytojų kursus, kad galėčiau dalintis šia nuostabia praktika ir su kitais.

NMI_LJ_LM23_Certified Teacher_Lu Jong_Logo_RGB_RZ

Besimokydama įsigilinau ne tik į kiekvieną Lu Jong judesį, tačiau ir istoriją, budistinę filosofiją bei psichologiją. Taip pat susipažinau su Tibeto medicinos pagrindais, Tantrajanos (Vadžrajanos) mokyklos specifika bei įsisavinau eilę papildomų praktikų – masažų, kvėpavimo, meditacijos bei apšilimo technikų, kurios padėjo sukurti darnią užsiėmimų sistemą, padedančią sveikatinti kūną, nuraminti protą, atsipalaiduoti ir palaikyti kūno sąnarių bei raumenų tonusą.

2014 metais Vokietijoje, Plochingene, Lamos Tulku Lobsang Rinpoche bei Nangten Menlang International instituto komisijos akivaizdoje sėkmingai išlaikiau teorinius ir praktinius Lu Džong egzaminus ir, kartu su Mokytojo palaiminimu, gavau sertifikatą bei įgaliojimą vesti Gydančiosios Tibeto jogos užsiėmimus bei kitus renginius.

Būdama Lu Jong mokytoja, esu įpareigota perteikti šią praktiką tiksliai ir autentiškai. Todėl, reguliariai – kas keli metai, keliauju į Vokietiją laikyti kvalifikacinių egzaminų, kurie garantuoja mano vedamų užsiėmimų/renginių kokybę ir yra privalomi visiems Lu Jong mokytojams.

SONY DSC

Lu Jong + Tog Chod + Mindfulness instruktorės sertifikatai, 2016 m.

Dalintis šiomis žiniomis ir praktikuotis kartu man – didžiausias malonumas ir džiaugsmas. Vesdama reguliarius užsiėmimus grupėse ir individualiai, rengdama seminarus ir intensyvias praktikas, jaučiuosi dėkinga, kad galiu daryti tai, kas man yra prasminga ir, kas teikia pagalbą ir neša naudą ne tik man pačiai, bet ir kitiems žmonėms.

Lai Lu Jong praktika ir žinios padeda mums visiems išsiugdyti sveiką ir darnų kūną bei laimingą protą.

<<<<>>>>

NMI_LJ_LM10_Lu Jong_2011_300dpi_CMYK_ret.jpg

Lamos Tulku Lobsang video įrašas – “Lu Jong“:

https://youtu.be/ESbuFKQU5Yw

<<<<>>>>

Daugiau informacijos apie Lu Jong rasite:

<<>>

* SVARBU: Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong mokytojus sertifikuoja Lama Tulku Lobsang Rinpoche ir Nangten Menlang International institutas, skirtas Tibeto medicinos ir kultūros išsaugojimui ir sklaidai. Visos Tibeto sveikatos ir saviugdos praktikos ir žinios yra autentiškos bei jų mokymas ir sklaida yra griežtai reglamentuojama, kad jos išlaikytų savo vertę, poveikį ir nebūtų iškreiptos. Todėl vesti Lu Jong renginius ir užsiėmimus gali tik specialiai tam paruošti ir sertifikuoti mokytojai. Informaciją apie visus sertifikuotus mokytojus galite rasti oficialiame tinklalapyje: http://www.lujong.org

NHZ_311014_HEADER_Ausbildung_Lehrer

Lamos Tulku Lobsang ir Nangten Menlang International tinklalapis:

https://tulkulobsang.org/en

Įrašo “LU JONG” komentarai: 4

 1. Atgalinis pranešimas: Gydančiosios Tibeto Jogos LU DŽONG užsiėmimai Kaune!!! | Ugnė Mikalauskaitė

 2. Atgalinis pranešimas: Gydančioji Joga visiems – patogiu metu, patogiu laiku! | Ugnė Mikalauskaitė

 3. Atgalinis pranešimas: Gydančioji Joga visiems – patogiu būdu, patogiu laiku! | Tibeto Budizmo Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

 4. Atgalinis pranešimas: Erdvė mano gyvenime… | Ugnė Mikalauskaitė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s