RENGINIAI

mindfulness

 Sutelkto Proto Meditacijos Mindfulness Kursai

SAUSIO 27 (VI) – 28 (VII) (2 d.)

10:00 – 16:00 val.

Vis dažniau susiduriame su žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų proto sveikatai ir emocinei būklei bei jos naudą ne tik asmeniškai, tačiau ir profesionaliai: darbe mokykloje, universitete, įmonėje, sporto ar kitoje mokslo, kultūros srityje… Tačiau,nors abstrakčios informacijos randame pakankamai daug, tačiau retai aiškiai suvokiame, kas realiai tai yra ir kaip meditacija praktikuojama… Internete arba knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai pateikti jums sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų ar kolegų, klientų rate.

Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės tibetietiškos tradicijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą.

Visas šias žinias tiesiogiai man perteikė mano Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė, kuris, savo ruožtu jas gavo tiesioginiu būdu iš savo Mokytojų. Todėl šių žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš Mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka ir yra patikrintos bei išmėgintos.

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

 • Kas yra meditacija; Kas yra Mindfulness meditacija; Meditacijos tipai ir tikslai; Meditacijos būdai; Proto prigimtis; Emocijos ir kaip su jomis dirbti; Meditacijos poveikis.
 • Mindfulness meditacijos pagrindai:
  9 meditacijos lygmenys; 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 5 meditacijos trukdžiai; 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

 • Mindfulness meditacijos praktika:
  Pasiruošimas meditacijos praktikai; praktika: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.
 • Mindfulness praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: Kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.

Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su teorinėmis ir praktikos atlikimo gairėmis.

Dovanų gausite meditacijos audio įrašą bei meditacinį diržą.

Norintiems išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas išsiunčiamas el.paštu).
Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Kam šie kursai skirti:
Besidomintiems kaip pradėti meditacijos praktiką; norintiems pagilinti savo teorines ir praktines meditacijos žinias; įstaigų vadovams ir vadybininkams; mokytojams, dėstytojams, treneriams; sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams ir kt.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Nangten Menlang International” ir Lamos Tulku Lobsang sertifikuota Mindfulness meditacijos instruktorė).

Kaina: 120 Eur. (iki 01.25 d.), 130 Eur. (01.26 – 11.28 d.). Registracija įsigalioja sumokėjus 50€ avansą (likusi suma sumokama tiesiogiai – prieš renginį). Dalyvių skaičius ribotas, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą.
Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas. Jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Sąskaitos duomenys pavedimui bus jums išsiųsti, kai tik atsiųsite el. laišką.

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija (Studentų g. 11-14), Kaunas

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas!

<<<<>>>>

equilibrio

Pasaulio tautų šokių ratu renginys

“Ant Slenksčio“

VASARIO 3 (VI)

11:00 – 14:00 val

Gyvename nuolat balansuodami tarp poliarinių priešybių: dienos ir nakties, šalčio ir karščio, augimo/brandos ir senėjimo/mirties, tarp praeities ir ateities, tarp besikeičiančių metų laikų, tarp skirtingų emocinių būsenų, tarp pasisveikinimų ir atsisveikinimų… Tarytum nuolat laipiotume iš vienos slenksčio pusės į kitą… Tačiau šioje dinamikoje, nuolatinėje kaitoje yra akimirkos, kuomet laikas ir veiksmas tarytum sustoja ir išgyvename vidinės pusiausvyros, ramybės, atsipalaidavimo ir palaimos būsenas, kuomet tarsi patenkame anapus poliarinių priešybių – į savo ir būties centrą.

Jau nuo senų senovės žmonės burdavosi į ratą, kad dalintis istorijomis ir pasakojimais, atlikti ritualus, šokti šokius ratu. Ši „magiška“ figūra – apskritimas vienijo ir tebevienija visus į bendrą sambūrį tiek senovėje, tiek ir šiais laikais. Šiame sambūryje, įvyksta susijungimas su savimi, su grupe, su žžmonija, su visata ir grįžimas prie savo šaknų ir savo esmės, prie savo ir visuotinio centro.

Šis pasaulio tautų šokių ratu renginys skirtas kelionei per šias patirtis, kuomet šokio pagalba keliausime per metų laikus, elementus, šventimo ir introspekcijos būsenas, judėsime visomis pasaulio kryptimis išgyvendami ciklišką judėjimo procesą ir per jį panerdami gilyn į save ir į šokančiųjų rato centrą.

Kaina: 20 Eur. (iki 02.01 d.), 25 Eur. (02.02 – 02.03 d.)

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Kaunas

Išankstinė registracija būtina!

<<<<>>>>

Matizes-Dumont-Mandalas-Mandala-Orixás

{Matizes Dumont atvaizdas: https://www.matizesdumont.com}

Esu Moteris

Meilė – Palaima – Išmintis

​​Moterų atsiskyrimo savaitgalis

Gegužės 25 d. – Gegužės 27 d.

Tariu „Esu Moteris“. Kaip aš pasijuntu tai tardama?
Ar nepasijuntu pavargusia, pilka, įsitempusia, išsisėmusia, nesaugia…? Tačiau ar aš noriu atrasti save kaip Moterį, patenkintą savimi ir savo gyvenimu? Ar noriu pajusti savo begalinį potencialą, savo daugialypę prigimtį, leidžiančią tekėti per gyvenimą lyg srauniai upei ir būti visokia, leidžiančią iš visos širdies mylėti, rūpintis savimi, suspindėti palaima ir išgyventi ryšį su savo vidiniu išminties šaltiniu? Jei mano atsakymas „Taip“, esu pasiruošusi atradimų kelionei, įgalinančiai keliauti anapus įprastų „gyvenimo scenarijų“, anapus savigraužos ar kaltinimų lydimo „aukos“ vaidmens, anapus „vyriškos įsitempusios karės“, iš visų jėgų tempiančios visas įmanomas naštas… Esu pasiruošusi žengti žingsnį į džiaugsmą, lengvumą, kūrybą, į pilnatvės išgyvenimo būsenas ir, tokiu būdu, praturtinti ne tik savo pačios, bet ir mane supančių žmonių gyvenimus…
Auksinis Birštono ruduo atneša mokymus, skirtus motyvuotoms moterims, norinčioms ir siekiančioms įgyti ne tik patirčių, žinių, bet ir įgūdžių.
Šio ypatingo atsiskyrimo metu, moterų rate, mes gilinsimės į moterišką pradą, remdamosi Teta gydymo filosofija, aromaterapijos, dr. Bacho žiedų terapijos pagrindais ir efektyvia Tibeto Tantrajanos linijos saviugdos ir sveikatingumo sistema bei įvairiomis kūrybinėmis technikomis. Atsiskyrimo metu mus lydės ir ypatingi užsiėmimai, pratimai bei praktikos, tokios kaip šokiai ratu, gydančios Tibeto jogos pratimai, nesudėtingi masažai, įvairios meditacijos technikos, afirmacijos bei visa eilė kitų kūrybinių praktikų, padėsiančių kiekvienai asmeniškai atrasti, išgyventi ir integruoti gautas žinias bei įgalinti savo moterystės potencialą.
Taip pat jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų vadovas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas!!!

„Būk pati tuo pokyčiu, kurį nori matyti gyvenime.“ (M. Gandhi)

Užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas el. paštu: ugnemikalau@gmail.com, leruta@gmail.com

Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.
Visos dalyvės gaus teorines ir praktines žinias bei gaires, kaip jas integruoti į savo kasdienį gyvenimą.

Renginio kaina: 250, € ( “Vyturio” mokestis, galioja iki Gegužės 11d.) 280, € (“Pelėdos“ mokestis, galioja nuo Gegužės 12 d.) Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki lapkričio 22 d.) Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Dalyvių skaičius – 12, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Registracija ir pasiteiravimas:
Ugnė Mikalauskaitė: ugnemikalau@gmail.com, + 37065079686
Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541

Į kainą įskaičiuota:
3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos (teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone ( chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną (baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
Automobilio parkavimas
Belaidis internetas
Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

Lektorės:
Ugnė: Savo gyvenime vadovaujuosi devizu „gyventi pagal savo pajautą“. Tai mane veda itin kūrybingu, netikėtu ir kupinu atradimų keliu, skatinančiu vis įvairiapusiškiau atrasti ir realizuoti save kaip moterį. Psichoterapinis darbas ir Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai padėjo ir tebepadeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

Tinklalapis: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/,
FB: https://www.facebook.com/psichoterapija.joga.meditacija

Rūta: Esu moteris – dukra, sesuo, mama, žmona, todėl ir temos, kuriomis dalinuosi yra labai moteriškos, pačios išjaustos ir išgyventos. Susitikimai su kitomis moterimis kvapų, žiedų, prisilietimų pasaulyje atskleidė įvairių moters gyvenimo pusių. Akivaizdu, kad mūsų kasdienybė yra ne vien rožėmis klota, jos, kaip žinoma, nuostabiai kvepia, bet ir skaudžiai duria. Kaip ir gyvenime, jei nori mėgautis rožės kvapu ir grožiu, turi pirmiausia ją pasiekti ir nuskinti. Kartais pasiseka, nes gauni rožę, suvyniotą į popierėlį. O būna, kad tenka pajusti skaudų dūrį, aiktelti, priglausti kraujuojantį pirštą prie lūpų, šiek tiek pakentėti ir štai – rožė jau tavo rankose.

Tinklalapis: www.drugelioefektas.com, FB: https:drugelioefektas.com

<<<<>>>>

ĮVYKĘ RENGINIAI:

keliai ir takeliai

Praktinis-Teorinis seminaras

“Mano gyvenimo istorija – priemonė mano pokyčiams“

 

Visi mes daugiau mažiau pažįstame savo gyvenimo istoriją, bent jau sąmoningą jos dalį. Tačiau ar žinome, kaip galime ją naudoti kaip saviugdos priemonę ir kaip pokyčius nešantį mūsų potencialą? Ar suvokiame savo patirtas traumas ir ar atpažįstame jų poveikį mūsų gyvenimui? Ar įsisąmoniname susikurtą gyvenimo scenarijų, ar žinome kaip jį atpažinti ir kaip konstruktyviai integruoti į savo gyvenimą?

Visa tai ir dar daugiau sužinosime šiame teoriniame-praktiniame seminare, kuris supažindins su terapinio ir edukacinio modelio, vadinamo “Švelniąja Bio-Energetika“ perspektyva ir galimybėmis bei metodais.

Šio seminaro metu:

 • Išsiaiškinsime “gyvybinės energijos“, “traumos“ ir “šarvų“ sąvokas bei tipus ir suvoksime kaip jos mus veikia ir riboja;
 • Praktinės dalies metu sudarysime individualią gyvenimo traumų schemą;
 • Išmėginsime keletą skirtingų gyvybinės energijos pajutimo pratimų;
 • Sužinosime kaip naudoti šias žinias savęs pažinimui, saviugdai ir terapijai.

Visiems dalyviams bus suteikta dalomoji medžiaga!

Daugiau apie Švelniąją Bio-Energetiką: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/paslaugos/svelnioji-bio-energetika/

Kaina: 30 Eur. / 35 Eur.

Vieta: Sveikatingumo ir saviugdos mini studija Kaune, Studentų g. 11-14;

Kontaktai informacijai ir registracijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Richard Overly ir “Gentle Bio-Energetics Institute“ sertifikuota Švelniosios Bio-Energetikos terapeutė, Lietuvoje ir Portugalijoje dirbanti apie 10 metų).

Išankstinė registracija į renginį – būtina! Ji atliekama pervedus renginio mokestį į nurodytą sąskaitą! Atliktas pavedimas ir rezervaciją patvirtinantis laiškas rezervuoja jūsų vietą renginyje.

<<<<>>>>

btm

Gydančio prisilietimo kursai

“Drugelio prisilietimo masažas“ ir “Braziliška pėdų akupresūra“

 

Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį. Vieni iš žymiausių mokslininkų, terapeutų paskyrusių savo gyvenimą šiems tyrimams ir teorinės bazės bei praktinių terapinių metodų sukūrimui, yra Vilhelmas Reichas ir jo dukra – Eva Reich.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme.

Taip pat jį galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su masažo atlikimo gairėmis. 
 • Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Gentle Bioenergetics Institute“ sertifikuota DPM taikytoja ir instruktorė)

Kaina: 50 Eur. / 55 Eur. Kartojantiems kursą – 30 Eur.

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija (Studentų g. 11-14), Kaunas

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas!

<<<<>>>>

lotus

Specialus Praktinis Meditacijos Užsiėmimas
19:00 – 20:30 val.

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį.

Specialūs praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes. Todėl kiekvieno specialaus užsiėmimo programa yra sudaroma parenkant skirtingas meditacijos technikas.

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas, įgūdžiai ar žinios.

Programa:

* Fiziniai pratimai iš gydančiosios Tibeto jogos “Lu Jong“,
* Meilės ir Atjautos ugdymosi praktika,
* Meditacijos praktika, naudojant vizualizaciją “Apsivalymo meditacija Vajrasattva“,
* Praktikos integravimas ir dedikavimas.

Daugiau apie Mindfulness meditaciją: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/mindfulness-meditacija

Kaina: 10 Eur. (iki … d.), 15 Eur. (… d.);

Vieta: Sveikatingumo ir saviugdos mini studija Kaune, Studentų g. 11-14;

Kontaktai informacijai ir registracijai:ugnemikalau@gmail.com, 8-65079686

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Lamos Tulku Lobsang Rinpočės ir “Nangten Menlang International“ sertifikuota Mindfulness instruktorė).

Išankstinė registracija į renginį – būtina! Ji atliekama pervedus renginio mokestį į nurodytą sąskaitą! Atliktas pavedimas ir rezervaciją patvirtinantis laiškas rezervuoja jūsų vietą renginyje.

<<<>>>>

Matizes Dumont_PAZ (inspirado em Portinari)

Moterų atsiskyrimo savaitgalis
„Priimti save – pamilti save – įgalinti save“

Gegužės 26 – 27 – 28 dienomis (V-VI-VII)

Ką man reiškia būti moterimi? Kiek aš pažįstu savo prigimtį? Kiek gerbiu savo moteriškumą? Kiek mano gyvenime vietos įvairioms moteriškos prigimties apraiškoms, moterystės potencialui? Kokias etiketes esu įpratusi sau klijuoti, kokius vaidmenis prisiimti? Kokia moterimi leidžiu sau būti? Kokia moterimi norėčiau būti? Ką darau tam, kad atrasčiau ir nesitapatinčiau su mane ribojančiais ir žalojančiais įvaizdžiais ir rolėmis? Ką darau tam, kad tapčiau tokia moterimi, kokia noriu būti?

Manau, kad šie klausimai yra esminiai kiekvienos moters gyvenime, nes padeda iš tikrųjų pažvelgti į save, pažinti save ir atrasti savo potencialą. O moters potencialas yra didžiulis. Moters prigimtis yra lyginama su viską savyje talpinančia erdve. Rytietiškoje filosofijoje moteriškas pradas yra siejamas su kaita, judesiu, tekėjimu, šokiu, pilnatve, spindesiu, ryšio kūrimu, jausmais, pasitikėjimu ir atsivėrimu bei meile. Moteriška prigimtis yra daugiaplanė ir itin jautri ne tik emociniame lygmenyje, tačiau ir kūno (5 pojūčių) lygmenyje. Moteriška prigimtis yra lanksti ir prisitaikanti prie gyvenimo aplinkybių, kūrybinga ir spontaniška. Moteriška prigimtis gali ištirpti kitame, o taip pat būti stipria ir kovinga bei atvira ir visaapimančia. Ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių, kiek mes save pažinsime ir kiek išnaudosime savo potencialą…

Šio ypatingo atsiskyrimo metu, moterų rate, mes gilinsimės į moterišką pradą, remdamosi klasikine čakrų sistema, septyniais būties planais – teta gydymo filosofija, aromaterapijos, dr. Bacho žiedų terapijos pagrindais ir Tibeto Tantrajanos budizmo žiniomis. Atsiskyrimo metu mus lydės ir ypatingi užsiėmimai, pratimai bei praktikos, tokios kaip šokiai ratu, gydančios Tibeto Jogos „Lu Jong“ pratimai, nesudėtingi masažai, įvairios meditacijos technikos, afirmacijos bei visa eilė kitų praktikų, padėsiančių kiekvienai asmeniškai atrasti, išgyventi ir integruoti gautas žinias bei įgalinti savo moterystės potencialą.

Moteriškos prigimties savivoka išgyveno labai ilgą ir komplikuotą istoriją, kuomet buvo engiama, niekinama ir išnaudojama, tuomet iškilo feministinis judėjimas, kovojęs už moterų teises ir laisves. Atkeliavome į laikus, kuomet atėjo metas atrasti visą savo moteriško prado spektrą, moteriško būvio pilnatvę, esančią anapus visų įmanomų etikečių.

Taip pat jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų vadovas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas!!!

PROGRAMA

1a diena (V):

 • 16:00 – 17:30 – Registracija, atvykimas, įsikūrimas
 • 18:00 – 19:30 – Vakarienė
 • 20:00 – 21:00 – Prisistatymas ir įvedimas į ritrytą
 • 21:00 – 22:30 – Praktika

2a diena (VI):

 • 7:30 – 8:30 – Praktika
 • 8:45 – 10:00 – Pusryčiai
 • 10:00 – 11:30 – Teorija + Praktika
 • 11:30 – 13:00 – Laisvas laikas atsipalaidavimui (Spa, pasivaikščiojimas, skaitiniai, procedūros…)
 • 13:00 – 15:00 – Pietūs & Poilsis 15:00 – 17:50 – Teorija + Praktika (su trumpa pertrauka)
 • 18:00 – 19:30 – Vakarienė
 • 19:30 – 20:00 – Laisvas laikas atsipalaidavimui (Spa, pasivaikščiojimas, skaitiniai, procedūros…)
 • 20:00 – 22:30 – Teorija + praktika, klausimai

3a diena (VII):

 • 8:00 – 8:45 – Praktika
 • 9:00 – 10:00 – Pusryčiai
 • 10:00 – 12:30 – Teorija + Praktika (su pertraukėle) + Pabaigos ritualas
 • 13:00 – Pietūs

Papildoma medžiaga:
* DARBO KNYGA (Praktikų vadovas)
* AUDIO ĮRAŠAS – MEDITACIJA (PO SEMINARO)

Užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas el. paštu: ugneboane@gmail.com, leruta@gmail.com

Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Visos dalyvės gaus teorines ir praktines žinias bei gaires, kaip jas integruoti į savo kasdienį gyvenimą.

Renginio kaina: 250, € ( “Vyturio” mokestis, galioja iki gegužės 10 d.)  280, € (“Pelėdos“ mokestis, galioja nuo gegužės 11 iki 19 d.) Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki gegužės 19 d.)
Dalyvių skaičius – 12, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.
Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.
Registracija ir pasiteiravimas:

Ugnė Mikalauskaitė: ugneboane@gmail.com, + 37065079686   

Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541 

Į kainą įskaičiuota:

 • 3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos ( teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
 • 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone ( chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
 • Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
 • Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
 • SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną ( baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
 • Automobilio parkavimas
 • Belaidis internetas
  Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

Lektorės:

Ugnė: Savo gyvenime vadovaujuosi devizu „gyventi pagal savo pajautą“. Tai mane veda itin kūrybingu, netikėtu ir kupinu atradimų keliu, skatinančiu vis įvairiapusiškiau atrasti ir realizuoti save kaip moterį. Psichoterapinis darbas ir Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai padėjo ir tebepadeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.
Tinklalapis: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com,
FB: https://www.facebook.com/psichoterapija.joga.meditacija

Rūta: Esu moteris – dukra, sesuo, mama, žmona, todėl ir temos, kuriomis dalinuosi yra labai moteriškos, pačios išjaustos ir išgyventos. Susitikimai su kitomis moterimis kvapų, žiedų, prisilietimų pasaulyje atskleidė įvairių moters gyvenimo pusių. Akivaizdu, kad mūsų kasdienybė yra ne vien rožėmis klota, jos, kaip žinoma, nuostabiai kvepia, bet ir skaudžiai duria. Kaip ir gyvenime, jei nori mėgautis rožės kvapu ir grožiu, turi pirmiausia ją pasiekti ir nuskinti. Kartais pasiseka, nes gauni rožę, suvyniotą į popierėlį. O būna, kad tenka pajusti skaudų dūrį, aiktelti, priglausti kraujuojantį pirštą prie lūpų, šiek tiek pakentėti ir štai – rožė jau tavo rankose.
Ciklas „Apie ką moterys tyli?“gimė iš mano dešimties metų kelionės, kurią pradėjau, uždariusi duris į praeitį ir išėjusi į naują gyvenimą. Be kuprinės, be daiktų, bet vedina didžiulio troškimo patirti kažką visiškai naujo. Per tą dešimtmetį savo kelyje sutikau daug įvairių žmonių ir visi jie mane ko nors mokė, o jų pamokos buvo visokios: vieni glosti, antri barė, treti virkdė, ant ketvirtų pati liejau pyktį, kiti šluostė ašaras ir guodė. Tačiau visi jie ko nors naudingo mane išmokė. Praėjusi šį kelio etapą ir išmokusi savo pamokas, ėmiau dalintis patirtimi. Atsirado, kas išklauso, pasiima tiek, kiek reikia ir ko reikia, ir keliauja toliau per savo gyvenimus, savo keliais, jau kažkuo praturtėję.
Tinklalapis: http://www.drugelioefektas.com, FB: https:drugelioefektas.com

<<<<>>>>

leaf det 1

Specialūs praktiniai Meditacijos užsiėmimai

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį.

Specialūs praktiniai meditacijos užsiėmimai, rengiami kas pora mėnesių, suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes. Todėl kiekvieno specialaus užsiėmimo programa yra sudaroma parenkant skirtingas meditacijos technikas, tiek “klasikines“, tiek ir naudojant vizualizacijas bei dinamines meditacijas. Sekite renginių tvarkaraštį.

Daugiau apie Mindfulness meditaciją: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/mindfulness-meditacija

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

white-red-black

Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras

“Mano baltoji-raudonoji-juodoji moteris“

Moteriškumas – itin judrus, kintantis, turtingas savo išraiškomis pradas. Jį tyrinėjant ir išgyvenant atrandame visą eilę moters pavidalų ar būvių, kuriuos kiekviena savy nešiojame kaip didžiulį potencialą. Tačiau visus juos apibendrinti galima keliais simboliniais moteriškos energijos įvaizdžiais, tai: “baltoji moteris“ – tyra mergelė, deivė, “raudonoji  moteris“ – aistringa, fatališka, brandi moteris-laumė ir “juodoji moteris“ – bebaimė karė, ryžtinga amazonė… Visas jas apjungia “Dakinė“ – moteris-žynė, savy darniai glaudžianti ir panaudojanti visą moteriškos energijos išraiškų spektrą.

Šis pasaulio tautų šokių ratu susitikimas skirtas mūsų moteriškajam pradui ir šių moteriškų būvių išgyvenimui bei pagerbimui. Nes visi jie mums reikalingi ir savy slepia didžiulį potencialą praturtinti mūsų egzistenciją savirealizacijos galimybių gausa.

Kruopščiai parinktas šokių ir melodijų repertuaras lydės mus į šią ypatingą kelionę, padėsiančią atrasti ir pabudinti savy moteriškos energijos galią.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Pasaulio tautų šokių ratu patirtis – 5 metai, (mokytojai: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija), Alvaro Pantoja (Brazilija).

<<<<>>>>

btm

Gydančio prisilietimo kursai

“Drugelio prisilietimo masažas“ ir “Braziliška pėdų akupresūra“

Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį. Vieni iš žymiausių mokslininkų, terapeutų paskyrusių savo gyvenimą šiems tyrimams ir teorinės bazės bei praktinių terapinių metodų sukūrimui, yra Vilhelmas Reichas ir jo dukra – Eva Reich.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme.

Taip pat jį galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su masažo atlikimo gairėmis. 
 • Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Gentle Bioenergetics Institute“ sertifikuota DPM taikytoja ir instruktorė)

<<<<>>>>

mindfulness111a

Praktinis Meditacijos užsiėmimas

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį. Praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes.

Programa:

* “5 Elementų“ masažas,
* Fiziniai paruošiamieji pratimai iš Tibeto gydančiosios jogos “Lu Jong“,
* Subalansuojantis kvėpavimo pratimas “vazos kvėpavimas“,
* Meilės ir Atjautos ugdymosi praktika,
* Sėdimoji Mindfulness meditacija, keičiant koncentracijos objektus,
* Šokolado meditacija,
* Praktikos integravimas ir dedikavimas.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

coffee-meditation

Ypatingas meditacijos “Mindfulness“ užsiėmimas

Metų pradžia – pereinamasis laikas, kuomet labai svarbu atrasti naują motyvaciją rūpintis savo kūno ir proto sveikata. Ne vienam iš mūsų natūraliai kyla noras padėti sau jaustis geriau, labiau atsipalaiduoti, nesureikšminti ir mažiau dramatizuoti savo problemas, pagerinti tarpusavio santykius. Visų šių pozityvių pokyčių šaknys slypi mumyse, o jas pasiekti padeda sutelkto proto meditacija Mindfulness.

Šio užsiėmimo metu patirsime sutelkto proto būseną judesyje, sėdimoje meditacijoje ir arbatos gėrimo rituale.

“Mindfulness  tai – poilsis esamoje akimirkoje, kuomet protas tampa budriu ir aiškiu. Mindfulness tai – menas paleisti savo mintis ir atrasti tyrą bei natūralų savo vidinės išminties šaltinį. Mindfulness  tai – sulig kiekvienu įkvėpimu išgyvenamas gyvybės stebuklas, sulig kiekvienu pojūčiu – dėkingumas, kad galime jausti, kiekvienoje akimirkoje atrandama vidinė laisvė. Mindfulness tai – paprastumas, kiekviename arbatos gurkšnyje slepiantis meilės vandenyną.“ (Ana Taboada)

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Vietų skaičius ribotas!

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

stock-photo-39934492

Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras

“7 Tylos Atspalviai“

Po šventinio šurmulio svarbu vėl atrasti savo vidinį centrą… Jį mums padeda atrasti vidinė tyla. Judesys ir muzika gali vesti į gilų vidinės tylos išgyvenimą. O ir pačių tylos išgyvenimų būna įvairių, tarytum “nuspalvintų“ subtiliais atspalviais. Kokie tie atspalviai? Kiekvienas gali juos atrasti tik asmeniškai, dalyvaudamas, išgyvendamas, tyrinėdamas. Tad šiame pasaulio tautų šokių renginyje nersime į vidinės tylos patirtis, į kurias mus palydės šokiai ratu. Specialiai parengta programa paruoš ir žingsnelis po žingsnelio ves į asmeninius vidinės tylos išgyvenimus per melodiją ir pasikartojančius paprastus šokio judesius, per kontaktą su savimi ir su kitu. Nes šokį ir muziką persmelkianti tyla pasiekia mūsų esmę…

“Vidinė tyla suteikia protui aiškumą.
Ji padeda branginti savo vidinį pasaulį.
Kuomet susiduriame su problemomis ir iššūkiais,
ji mus veda gilyn į save –
link ramybės ir įkvėpimo šaltinio.”
Deepak Chopra

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Pasaulio tautų šokių ratu patirtis – 5 metai. Mokytojai: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija, Alvaro Pantoja (Brazilija)

<<<<>>>>

SONY DSC

Specialus Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong užsiėmimas

Šaltu metų laiku, kuomet šaltis kviečia susitraukti, kuomet kūnas tarsi sustingsta, kuomet drėgmė veikia sąnarius ir jaučiame stuburo skausmus ypatingai svarbu skirti savo kūnui dėmesio jį mankštinant. Gydančios Tibeto jogos LU JONG pratimai sukurti specialiai mūsų sveikatinimuisi. 4 pratimų grupės padeda palaikyti stuburo sveikatą, pasirūpinti savo raumenų tonusu, vidaus organų darniu funkcionavimu bei palengvinti virškinimo, uždegimines, kvėpavimo takų, akių ligas, o taip pat ir gerinti emocinę būseną. LU JONG vadinama Tibeto brangakmeniu, nes tai – ypatinga sveikatingumo sistema, kurią reguliariai praktikuodami galime džiaugtis puikiais rezultatais: gera savijauta, emociniu stabilumu, energingumu ir puikia nuotaika.

Šioje 2 valandų praktikoje mes atliksime 3 Lu Jong pratimų grupes kartu su papildomomis praktikomis. Tai leis mums įsijausti į Lu Jong ritmą ir pajusti, kaip palaipsniui kūnas atsipalaiduoja ir tampa “patogesniu“, o protas nurimsta ir suteikia erdvės pasitenkinimui ir vidiniam gerbūviui.

Prisijungti gali kiekvienas norintis. Dalyvavimui nereikia jokių išankstinių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Lu Jong instruktorė)

<<<<>>>>

 

26dvasia.preview

Drugelio prisilietimo masažo kursai

Drugelio Prisilietimo masažas – paprasta, lengvai išmokstama, tačiau itin veiksminga energetinio masažo technika. Šis pasaulyje plačiai taikomas švelnus kūno masažas prieinamas kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme.

Taip pat jį galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligoniams, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Seminaro turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažo istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su masažo atlikimo gairėmis. 
 • Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Sertifikuota “Gentle Bioenergetics Institute“)

<<<<>>>>

a60e6e2c40a7f3200007032016222749

Pasaulio tautų šokiai ratu “Šokis kaip Kelionė”

Ar pastebėjote, kad keliauti galime pačiais įvairiausiais būdais, nes kiekviena kelionė gali turėti įvairiausias kryptis: į kitą vietą, į kitą kultūrinį kontekstą, į save, į kitą sąmonės būseną, į kitą nuotaiką, į kitą žmogų, o taip pat ir metų laikais, elementais, mėnulio fazėmis …

Šokiai ratu mums suteikia tokią galimybę – įvairiopai keliauti: melodijos ir ritmai, atkeliavę iš kitų šalių, mus veda per skirtingas kultūras ir nardina į skirtingas emocines būsenas (nuo džiugių ir ekspansyvių iki nukreiptų vidun, meditatyvių), kiekviename šokyje – jo istorijoje ir choreografijoje – slypinčios prasmės padeda išgyventi tam tikras specifines patirtis; judėjimas ratu įvairiausiomis kryptimis lydi mus į savo centrą ir vėlei į išorę, kur atrandame savo vietą tarp kitų;  ritmas ir pasikartojimas įveda mus į savo gelmes… Kūnas juda, sukyla pojūčiai, protas nurimsta ir mes keliaujame, visi kartu, tačiau ir kiekvienas asmeniškai – savo kelionę…

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių. Tereikia tik noro keliauti, šokti, patirti. 🙂

<<<<>>>>

Sutelkto Proto Meditacijos – “Mindfulness” pristatomasis seminaras

mindfulness_poster_UK

Šiame seminare susipažinsite su meditacijos pagrindais ir įgysite žinių, kaip šią itin naudingą praktiką pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.  “Mindfulness” meditacija (Sutelkto į vieną tašką proto meditacija) – skamba taip paslaptingai… Daugelis esame girdėję apie šį meditacijos tipą, o įvairiausių sričių mokslininkai, pasauliniu mastu, pateikia vis daugiau informacijos apie jos naudą. Tačiau… retas kuris iš tiesų išdrįsta į tai pasigilinti ir imtis praktikos. Knygose randamas žinias, deja, nėra paprasta pritaikyti savo gyvenime, ypač, kai metodai ir praktikos yra mums nauji. Neseniai Portugalijoje įgyvendinau seną savo svajonę – baigti Mindfulness mokytojų kursus, vedamus Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpoche. Šie kursai gerokai pagilino mano žinias, kuriomis mielai pasidalinsiu su jumis seminare.

Seminaro metu sužinosite:
* Kas yra meditacija,
* Kam meditacija reikalinga,
* Kas yra sutelkto proto – Mindfulness meditacija,
* Tinkamos sąlygos meditacijos praktikai: vieta, laikas
* Koks tinkamas pasiruošimas meditacijos praktikai: kūno, kalbos ir proto paruošimas; teisinga meditacinė kūno poza,
* Meditacijos praktika – nuo ko pradėti, meditacijos objektai,
* Patarimai po meditacijos praktikos,
* Tarp meditacijos sesijų,
* Klaidingo meditacijos suvokimo aspektai.

Kiekvienam dalyviui bus įteikta dalomoji medžiaga su meditacijos praktikos gairėmis. 

Seminarą ves: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Sertifikuota “Nangten Menlang International Institute”)

<<<<>>>>
 
jonines-kitaip-teaser

 Festivalis “Rasos”

Kelmės rajone. Jame, šalia kitų veiklų, užsiėmimų, paskaitų, rasite ir mane su Tibeto Išminties Kardu TOG CHOD, Tibeto Gydančiąja Joga LU JONG ir Pasaulio Tautų Šokiais Ratu. Daugiau informacijos apie renginį:

http://golokaparty.lt/event/rasos-2016

<<<<>>>>

roda xamanica

“Pasaulio Tautų Šokių Ratu” susitikimas

Susitikimo metu šoksime įvairių tautų šokius, su kuriais susipažinome renginiuose su Maria Barroso, jos apsilankymo metu.

Gali dalyvauti visi, kas nori šokti, atsipalaiduoti, pajusti pozityvų šokių ratu poveikį.

 <<<<>>>>

Vakaras su Marija Barroso ir Pasaulio tautų šokiais ratu

ranku ratas

Balandžio 22 d. 18 val. Kauno Valdorfo mokykloje (aktų salėje) vyks vakaras „Pasaulio tautų šokiai ratu“. Susitikimas su profesionalia šokėja ir modernaus šokio mokytoja iš Portugalijos Maria Barroso. Ji yra kilusi iš Brazilijos, tačiau jau apie 16 metų gyvena Portugalijoje, Vila Nova de Gaia mieste ir dirba šokių mokykloje “Ginasiano” Porto mieste, kur moko modernaus – šiuolaikinio šokio. Susitikime galėsite susipažinti su Maria, pajusti, kas yra pasaulio šokiai ratu ir pasidžiaugti pozityviu ir įvairiapusiu jų poveikiu.

Pasaulio tautų šokiai ratu, dar vadinami “Sakraliniais šokiais ratu” tai – unikali galimybė stiprinti kontaktą su savo kūnu, lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją, ritmo pojūtį, ugdyti socialinius įgūdžius, bendruomeniškumo dvasią ir tiesiog džiaugtis šokio ir skirtingų tautų melodijų teikiamu malonumu.

<<<<>>>>

PASAULIO TAUTŲ ŠOKIAI RATU

„RYŠYS JUDESYJE“

 a roda da juventude[1] - Pablo Picasso

Šokti tai – patirti nuotykius didžiojoje kelionėje, kuri yra pats gyvenimas.“ (Klauss Vianna)

Pasaulio tautų šokių ratu seminaras „Ryšys judesyje“ – praktinis-patyriminis seminaras, skirtas visiems, norintiems patirti šokį kaip priemonę, padedančią ugdyti save bei rūpintis savimi ir savo sveikata. Šokiai ratu yra itin turtinga galimybėmis ir poveikiu praktika, kuria ne tik galime džiaugtis patys, tačiau galime ją pritaikyti ir įvairaus pobūdžio veiklose su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis.

Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis.

Seminaro metu sužinosite apie Pasaulio tautų šokių ratu kilmę, išmoksite apšilimo pratimų bei visos eilės skirtingų šalių šokių choreografijų. Tuo pačiu, sužinosite, kaip galite pritaikyti šią praktiką įvairiose veiklose (socialiniame, pedagoginiame, terapiniame darbe su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis).

Tam, kad galėtumėte dalyvauti šiame seminare, jums nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas, gebėjimai ar žinios. Visi šokiai yra paprasti, jų choreografija išmokstama prieš kiekvieną šokį.

 • Seminarą vedė: Maria Barroso (Brazilija/ Portugalija)

Seminaras vyko portugalų kalba ir buvo verčiamas į lietuvių kalbą.

 Maria - dancas circulares

Maria Barroso yra brazilų-portugalų kilmės profesionali šokėja ir mokytoja, dirbanti su vaikais, paaugliais, suaugusiais ir senjorais. Šokį ji naudoja kaip priemonę saviugdai ir sveikatingumui. Pasaulio tautų šokių ratu renginius Marija rengia jau eilę metų ir šių žinių sėmėsi iš: Friedel Kloke (Vokietija), Álvaro Pantoja (Brazilija) bei Geneviève Khemtémourian (Prancūzija).

https://pasauliotautusokiairatu.wordpress.com

<<<<>>>>

 3-asis „MOTERŲ RATAS“

12974323_592218257606334_4134834559890530436_n
Kaune, Šiaurės 8a. Raiškos terapijos centre

Štai ir balandis su saule, su pumpurais su pragydusiais miškais, kartu su juo ir III čiasis Moterų ratas vėl kviečia bendramintes moteris balandžio 21 d. 18:30 – 21:00. Pajuskite pavasarį, atgimkite sau ir kitiems iš naujo.
Šio moterų rato tema – Aš esu, tas kas esu“ . Tema skirta sau. Pradėsime nuo ritualo, apsivalymo, skaitymo. Pajudėsime baqua technika- judėjimu Monada (vaikščiojimu pagal schema). Toliau seks sakralusis savo Mandalos kūrimas, piešimas. Savo Mandalos išvaikščiojimas. II dalis Pasaulio tautų šokiais su ir meditacija, bei kiti mieli ritualai.
Ką reikėtų turėti:

 • Žvakę (stabiliai stovinčią).
 • Truputį saldumynų sau ir kitai..
 • Jei turite skriestuvą ir savo mylimus pieštukus bei norimos spalvos A3 formato lapą popieriaus vatmano.

Ratai yra nekomerciniai susitikimai. Dalyvės mokestis 6 eur +1 eur. kam reikės priemonių pieštukų, popieriaus ir neturėsite savo, viską rasite. Laukiame jūsų.
Pastaba: Moterų ratas rinksis kas 21 dieną, kas kart susitarsime temą ir nusimatysime vedančiąsias sekančiam užsiėmimui. Vedančiosios bus dvi. Kiekviena moteris gali būti vedančioji. Nuolatinis ritualas – skaitymai rate, arbatos ir saldėsių pasidalinimas.

*******
Kas yra Moterų ratas ? – Tai erdvė visoms, įvairaus amžiaus, galimybių, kultūrų, išsilavinimo moterims, kurios nori pasidalinti tuo ką turi ir išmokti to, ką pasiūlys kitos moterys. Tai poilsio erdvė, tai autentiškos savęs atradimo erdvė. Piešime, siuvinėsime, šoksime, lipdysime, kursime papuošalus, rankdarbius, dovanas sau, namams, artimiesiems. Bus ritualų, relaksacijų/ meditacijų knygų skaitymo, dainų ir kt. dovanų sau, ką pamiršote iš vaikystės 🙂
Tai – moters vidiniai namai, kuriuos ji galės susikurti ir visada į juos sugrįžti.

*******
Tai – saugi erdvė, kurioje atras vietą: pasidalijimas, kūryba, poilsis, įkvėpimas, juokas, šokis. Iki malonaus 🙂

<<<<>>>>

______________________________________________________________

2-asis „MOTERŲ RATAS“
Kaune, Šiaurės 8a. Raiškos terapijos centre
danc3a7a-circular-sbh

 

 Šio susitikimo metu jus pasitiks Ugnė Mikalauskaitė su ypatingais ir sakraliais Pasaulio tautų šokiais ratu ir tik moterų ratui skirtais ritualais, Sigita Kupčiūnienė šį kartą su trupučiu skaitymo, pasidalijimo…, Rūta Klevaitė su siuviniais (kursime dovanėles mamai, draugei, sau).

2-asis Moterų Ratas skirtas vidinio santykio su savo mama, ar savo vidine išmintimi pastiprinimui, atgaivinimui.

“Siuvinėjimas gali būti meditacijos forma. Arba ramaus, kūrybingo būvio forma..“ Rūta su jumis, pasidalins medžiagų, siūlų, spalvų, tekstūrų magišku džiaugsmu. Siuvinėsim – medituosim – būsim...“ (Rūta Klevaitė)

Ką reikia turėti?

1. Žvakę (stabiliai stovinčią).
2. Truputį saldumynų sau ir kitai.
3. Jei turite, atsineškite siuvinėjimo adatą ir siuvinėjimo siūlų, siuvinėjimo lankelį ir medžiagėlę (geriausia lininė drobelė, mažiausi jos išmatavimai 50×50 cm.)
Jei neturite medžiagos, ji visoms dalyvėms bus paruošta.

<<<<>>>>

Seminaras

“Tibeto Išminties Kardas Tog Čod –

Darbas su savo pykčiu, baimėmis ir lūkesčiais”

 togchodlogo

Kas gi yra ta tokia mįslinga saviugdos praktika Tog Čod? Kokia jos kilmė? Kokia jos paskirtis, koks jos tikslas? Kokia Tog Čod filosofija? Ką reiškia praktikos metu naudojamas kardas? Kodėl atliekame specifinius judesius ir kvėpavimą? Kam skirtos praktikos metu naudojamos maldos ir mantros? Visa tai ir dar daugiau sužinosite šiame seminare.

Seminaro metu taip pat išmėginsime ypatingos energetinės Tibeto Jogos Tsa Lung pratimus, itin giliai veikiančios mūsų vidinius kūno kanalus.

Ar jūs jau užsiimate Tog Čod praktika, ar norite su ja susipažinti, šiame renginyje tikrai gausite naudingos sau informacijos. Nes Tog Čod siunčiama žinia naudinga kiekvienam, nepriklausomai nuo kultūrinių, religinių įsitikinimų, lyties ar amžiaus:

„Esame savo minčių apie praeitį ir ateitį kaliniai. Tai – lyg šešėliai, kurie mus persekioja užtemdydami esamos akimirkos šviesą. Slepiamės tuose šešėliuose, pilni praeities baimių ir ateities lūkesčių. Mūsų konceptualus protas laiko mus savo paties sukurtame pragare. Turime „nukirsti savo galvą“! Tam mums reikalingas Tog Čod.“ (Lama Tulku Lobsang)

——————————————————–

Seminaras “Meilė ir tarpusavio santykiai /budistinė perspektyva”

“Žmonės laukia kažko, kas suteiktų jiems meilę, tačiau ar meilė yra kažkas, ką gali duoti ar imti? Ne, meilė yra tai, ką tu atpažįsti savyje.” (Tulku Lobsang)

deimantine sirdis

Vasario mėnesį jau įpratome paminėti ir švęsti Švento Valentino dieną, kuomet stengiamės nustebinti bei palepinti savo artimą mylimą žmogų dėmesiu ir jaukia dovanėle. Tačiau šis metas taip pat mums gali tapti galimybe pasvarstyti, kas gi yra meilė. Kas slypi už mūsų meilės jausmo? Kokia meilė gali būti? Ar meilę galima imti ir duoti? Ką reiškia meilė sau ir meilė kitam bei ar jos tarpusavyje susiję? Koks ryšys tarp meilės ir laisvės?

Šie ir kiti klausimai yra raktai, galintys atverti duris į sąmoningesnį ir gilesnį meilės suvokimą bei išgyvenimą. O šis išgyvenimas gali praturtinti ne tik jus pačius, bet ir jūsų tarpusavio santykius. Lai šis Vasario mėnuo tampa naujų įžvalgų ir patirčių kupina dovana vienas kitam.

——————————————————–

Sveikatingumo ir Saviugdos diena-12.19

<<<<>>>>

Vaikų Menų Festivalis

Kauno Žalgirio Arenoje

Vaiku menu festivalis

Vaikų menų festivalis – pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis tokio pobūdžio renginys, kuriame vaikai ir jų tėveliai galės dalyvauti bei išbandyti įvairias menines veiklas ir pasirodymus. Projekto tikslas – vaikams ir jų tėveliams parodyti, koks neįtikėtinai įvairus ir įdomus gali būti meno pasaulis ir kokia išlaisvinanti, atpalaiduojanti ir ugdanti gali būti kūrybos magija. Renginyje vyks įvairiausių meno sričių pasirodymai bei kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 0 iki 14 metų amžiaus.

14:15 – 16:00 val. – dalyvaukite “Kūrybinėse dirbtuvėlėse“, kuriose galėsite išbandyti:

familyyogapic

Vaikų tėvų žaismingos jogos Lu Džong užsiėmimai (vaikams nuo 6 metų): Būti kartu, žaisti, sportuoti, kvėpuoti, džiaugtis – Lu Džong ir kiti pratimai, žaidimai bei sveikatingi užsiėmimai padeda atsipalaiduoti, iš širdies pasilinksminti, o taip pat ir užmegzti bei stiprinti tarpusavio ryšį, pakoreguoti savo laikyseną, sveikatinti stuburą, stiprinti raumenis ir sąnarius, imuninę sistemą, ugdyti gebėjimą susikaupti.

ciranda

Pasaulio tautų šokiai ratu: Šokti galime kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų. Žaidimo elementai šokyje stimuliuoja linksmą, smalsią, gyvybingą mūsų asmenybės pusę, kuri padeda mums tapti lankstesniais, atsipalaiduoti, o taip pat lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, bei socialinius įgūdžius.

 Visą renginio programą rasite:

https://www.facebook.com/vaikumenufestivalis

<<<<>>>>

DETOX ŠEŠTADIENIS!!!

Apsivalyk – Atsipalaiduok – Atgauk jėgas

2015.11.7 DETOX Seminaras

Po savaitės bėgyje patirto nerimo ir streso besisukant įprastų darbų, pareigų ir veiklų ratuose, skirkite laiko kokybiškam atsipalaidavimui, jėgų ir emocinės pusiausvyros bei proto aiškumo atgavimui. Trys ypatingos technikos padės apsivalyti nuo kūno ir proto įtampų, vidinės sumaišties ir diskomforto. Tai – tarsi generalinis išsivalymas tam, kad atkurtume ryšį su savimi, iš tikrųjų skirtume laiko savo sveikatai ir gerai savijautai, kad pasidžiaugtume harmoningo judesio, kvėpavimo ir vidinės galios teikiamu malonumu bei pasiruoštumėme ateinančią savaitę pasitikti su nauja energija.

Pasaulio tautų šokiai ratu: 14:00 – 15:00 val.

Šokti galime kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų. Šokdami atsiveriame džiaugsmui, spontaniškumui ir bendravimui. Ši praktika: lavina pusiausvyrą ir koordinaciją, stimuliuoja smegenų veiklą, ugdo socialinius įgūdžius bei pasitikėjimą savimi.

Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong: 15:15 – 16:15 val.

Lu Džong – tai Tibeto medicinos žiniomis grįsta terapinė praktika, kuri apvalo, perkeičia, nuramina ir gydo, suteikdama sveikatą ir energiją. Sulig kiekvienu judesiu jūs išgyvensite vis gilesnį atsipalaidavimą, užmegsite ryšį su savo kūnu ir pasijusite apsivalę, lankstesni, gyvybingesni ir puikios nuotaikos.

 Tibeto Išminties Kardas Tog Čod: 16:30 – 17:30 val.

Tog Čod – lyg „proto dušas“, nuplaunantis visą vidinį chaosą, stresą ir baimių bei lūkesčių surežisuotus filmus. Susikaupimas ir galia, lydintys šią galingą dinaminę meditaciją, padeda atgauti proto ramybę, aiškumą, o taip pat ir pasitikėjimą savimi bei emocinę pusiausvyrą.

 Renginio vieta: „Terapijos ir kūrybinės raiškos namai šeimai“ Šiaurės pr.8a, Kaunas

<<<

Seminaras Besilaukiančioms

“Džiaugsmingas judėjimas, kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms“

Seminaras Nescioms.11.3GYDANČIOJI TIBETO JOGA LU DŽONG visapusiškai veikia besilaukiančių mamų fizinę, emocinę ir proto būklę, padėdama šiuo ypatingu laikotarpiu giliau pajusti save ir ryšį su savo kūdikiu, o taip pat jaustis sveikesnėmis, ramesnėmis ir laimingesnėmis.

KŪRYBINĖS RAIŠKOS PROGRAMOJE sužinosime, kodėl svarbu besilaukiant nurimti, būti harmonijoje su savimi, kaip padėti sau laukimo metu, kaip priimti save besikeičiančią,  pasitelkiant kūrybą, dailę, raišką.  Aptarsime visas siūlomas raiškos priemones ir būdus, pamatyti darbų pavyzdžius, kuriuos bus siūloma išmokti sukurti/pasigaminti.

Programa “Į GYVENIMĄ SU MUZIKA padės pasimokyti nesudėtingų dainų, pasiklausyti muzikos kūrinių, skatinančių naudingai ir maloniai praleisti laiką. Sužinosime apie muzikos poveikį būsimam kūdikiui, kuris susijęs su besilaukiančios mamos emocine būsena.

 Kokia gali būti geresnė investicija į savo ir savo kūdikio sveikatą?

Vieta: „Terapijos ir kūrybinės raiškos namai šeimai“ Šiaurės pr. 8a, Kaunas

<<<<>>>>

Įrašo “RENGINIAI” komentarai: 7

 1. Atgalinis pranešimas: Mini seminaras „Pažinti save – pamilti save“ | Ugnė Mikalauskaitė

 2. Atgalinis pranešimas: Lu Džong Seminaro Įspūdžiai | Ugnė Mikalauskaitė

 3. Atgalinis pranešimas: Lu Džong Seminaro Įspūdžiai | Tibeto Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

 4. Atgalinis pranešimas: Du nauji Rugsėjo renginiai!!! | Ugnė Mikalauskaitė

 5. Atgalinis pranešimas: Kuomet sunku… | Ugnė Mikalauskaitė

 6. Atgalinis pranešimas: Mūsų saviugdos įranga… | Ugnė Mikalauskaitė

 7. Atgalinis pranešimas: LAPKRIČIO MĖNESIO RENGINIAI IR UŽSIĖMIMAI! | Tibeto Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s