INDIVIDUALIOS PASLAUGOS

lapas-sirdis-2

 1.  PSICHOTERAPINĖS KONSULTACIJOS:
 • ŠVELNIOSIOS BIO-ENERGETIKOS KONSULTACIJOS (1.30 – 2 val.) – šis psichoterapinis ir edukacinis modelis padeda naujai pažvelgti į savo gyvenimo istoriją, integruoti ir išsigydyti patirtas traumas, pažinti ir konstruktyviai pakeisti susikurtą gyvenimo scenarijų, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir išmokti adekvačiai rūpintis savo poreikiais, patirti prisilietimo svarbą bei įvaldyti konstruktyvių pokyčių metodus.

Detali informacija:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/svelnioji-bio-energetika

 • BUDISTINĖS PSICHOLOGIJOS KONSULTACIJOS (1 val.) – be galo giliomis žiniomis paremta sistema, mokanti mus užduoti sau esminius klausimus ir ieškoti asmeninio, transformuojančio atsakymo. Tai – mokymasis pažinti ir valdyti savo protą ir sukurti sau sąlygas būti laimingu.

2. MASAŽAI:

Atsipalaidavimo, malonumo ir vidinio komforto išgyvenimai, patiriami masažo metu, stimuliuoja hormonų gamybą mūsų organizme, atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę bei padeda mums ištirpdyti susikaupusias įtampas, sumažinti skausmus, jaustis žvalesniais, energingesniais ir labiau atsipalaidavusiais. Ypatingos švelnios kūno manipuliacijos padeda sumažinti skausmus ir įtampas stuburo slanksteliuose ir sąnariuose. Kiekviena masažo sesija pritaikoma pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Masažų tipai:

 • Intuityvus masažas (su aliejumi arba per drabužius) (1 val./ 1.30 val/ 2 val.)
 • Balanso energetinis masažas: (45 min. – 1.30 val.)
 • Metamorfozės energetinis masažas: (30 min. – 1.30 val.)
 • Drugelio prisilietimo energetinis masažas: (~20 min.)
 • Braziliškas pėdų akupresūros masažas (energetinis) ir procedūra su masažuojančiu aparatu „Chi Swinger“ (~20 – 40 min.)

Detaliai apie kiekvieno masažo poveikį skaitykite: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/masazai

3. SAVIUGDOS IR SVEIKATINGUMO METODAI:

 • Mindfulness (sutelkto proto) meditacija ( 45 min. – 1 val.) – sesija, įtraukianti supažindinimą su meditacijos pagrindais, pasiruošimą meditacijai (fizinį, emocinį ir proto), meditacijos praktiką, meditacijos sesijos baigiamąją dalį.
 • Saviugdos ir sveikatingumo metodų suderinimas asmeninei praktikai ( 1 – 1.30 val.) – individualios kasdienės praktikos programos kūrimui (fiziniai ir kvėpavimo pratimai, savi-masažas, įvairūs meditacijos tipai, motyvacijos ugdymas ir kt.metodai, atitinkantys jūsų poreikius).
 • Gydančios Tibeto Jogos LU JONG/ Tibeto Išminties kardo TOG CHOD užsiėmimas (1 val.) – privačių užsiėmimų privalumas yra tas, kad laiką deriname individualiai, pagal galimybes, tad jis yra lankstus tiek dienos, tiek valandos atžvilgiu. Kiekvieną užsiėmimą galima paderinti pagal jūsų poreikius – sveikatos sutrikimus ar pageidavimus. Užsiėmimų laiką ir dažnumą deriname kiekvieną kartą atskirai. Galima užsisakyti pavienius privačius užsiėmimus, galima išsipirkti jų paketą (pastaruoju atveju, kaina mažėja).

Detali informacija:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/mindfulness-meditacija

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/gydancioji-tibeto-joga-lu-dzong

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/tibeto-isminties-kardas-tog-cod

 • Užsiėmimas stuburo sveikatinimui (1 val.) – Per eilę metų (apie 15), užsiimdama įvairiomis sveikatingumo praktikomis bei domėdamasi saviugdos ir sveikatingumo metodais, išmėginau visą eilę sistemų, kurios padėjo spręsti mane pačią kamavusias stuburo išvaržos problemas. Šių individualių užsiėmimų metų, pagal jūsų poreikius, suderinsime įvairius metodus bei sužinosite įvairius patarimus, padėsiančius sveikatinti jūsų stuburą ir geriau jaustis.

 Dėl individualių konsultacijų ir sesijų kreipkitės kontaktais:

ugneboane@gmail.com, 8-650 79686

 meiles paslaptys

Visos mano atrastos, pažintos, patikrintos ir pamiltos paslaugos: Gydančioji Tibeto Joga Lu Jong, Tibeto Išminties Kardas Tog Chod, Švelnioji Bio-Energetika, Meno Terapija, Budistinė Psichologija ir įvairūs Masažai yra visapusiškos bei efektyvios terapinės ir sveikatos palaikymo priemonės, papildančios asmenines mūsų pastangas bei medicinos specialistų intervenciją.
Dirbti tokį darbą man yra pašaukimas, begalinė privilegija, o tuo pačiu, ir didelė atsakomybė. Tam, kad užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę, nuolatos tobulinuosi sistemingai gilindama savo žinias bei atnaujindama ir keldama savo kvalifikaciją. Todėl su dideliu malonumu ir maksimaliu dėmesingumu jums suteiksiu pasirinktas paslaugas, kurios, tikiuosi padės jums jaustis sveikesniais ir laimingesniais.

Pastaba: Visos mano teikiamos terapinės paslaugos nepakeičia medicininės intervencijos ar medikamentinio gydymo. Tai – alternatyvios terapinės technikos, padedančios integruoti bei papildyti medikamentinį gydymą bei kitokio pobūdžio medicinines intervencijas.

Būkite atsakingi už savo sveikatą ir gerbūvį!