Dovanų Kuponas

dovanu kuponasDovanu kuponas - kita puse

Kiekvienais metais, Kalėdinio laikotarpio metu, pradedame sukti galvą – ką gi galėtume padovanoti savo artimiesiems ir draugams? Jaučiamės nuvargę nuo daiktų gausos, nepaliaujamai kaupiamos mūsų spintose ir sandėliukuose, vis labiau užpildančios gyvenamąsias mūsų erdves… Ir dovanoti nebesinori kažko, kas gali netikti, nepatikti ar būti tik dar viena dovana, kurią teks kažkur padėti iki tol, kol gal būt jos prireiks… Susimąstome apie tai, kaip būtų gera padovanoti kažką kitokio, kas galėtų iš tikrųjų būti malonu ir naudinga mūsų mylimam, brangiam žmogui ir išreikštų bent dalį to švelnumo ir rūpesčio, kuri jam/jai jaučiame.

Šiais metais turite galimybę atrasti kitokią, jaukią ir naudingą dovaną, pritaikytą jūsų artimam žmogui pagal jo poreikius! Tokia – ypatinga dovana, specialiai pasirinkta iš gausaus paslaugų sąrašo, nudžiugins jums brangų žmogų ilgalaikiu poveikiu jo sveikatai tiek fiziniame-energetiniame, tiek ir emociniame-proto lygmenyje.
Individuali masažo sesija, asmeninis jogos ar meditacijos užsiėmimas, kūno terapijos ar meno terapijos konsultacija ar paslaugų paketas tai – ypatingas laikas, kurio metu visas dėmesys skiriamas žmogui, sukuriant jam geriausiais sąlygas atsipalaidavimui, jėgų susigrąžinimui, emociniam balansui, vidinio komforto ir aiškumo būsenų išgyvenimui.
Ar savo nuožiūra parinksite tinkamiausią sveikatingumo ir saviugdos paslaugą, ar padovanosite savo artimajam/ai dovanų čekį už tam tikrą pinigų sumą, ši dovana jam/jai įsimins kaip svarbi ir ypatinga jūsų švelnumo ir rūpesčio išraiška. O galbūt jums kils noras palepinti tokia švente ir patiems save? 😉
Šiais metais padovanokite ypatingą dovaną!
Paslaugų sąrašas:
  • “Intuityvus Masažas”
  • “Drugelio prisilietimo” energetinis masažas
  • Individualus Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong, Tibeto Išminties Kardo Tog Chod/ Mindfulness užsiėmimas
  • Kūno psichoterapijos – Švelniosios Bio-Energetikos konsultacija/ Budistinės psichologijos konsultacija
  • -3-4-5 Užsiėmimų/Konsultacijų/Sesijų paketas

* Gydančioji Tibeto Joga “Lu Džong” – kūno, proto ir jausmų harmonija, vidinės pusiausvyros išgyvenimas;

* Tibeto Išminties kardas “Tog Čod” – dinaminė meditacija, padedanti dirbti su savo emocijomis, perkeisti pyktį į atjautą, įveikti vidines kliūtis, nepasitikėjimą savimi ir baimes bei išsiugdyti drąsą, ryžtą ir proto aiškumą;

* Švelnioji Bio-Energetika – būdas naujai pažvelgti į savo gyvenimo istoriją, integruoti ir išsigydyti patirtas traumas, pažinti ir konstruktyviai pakeisti susikurtą gyvenimo scenarijų, suvokti ir pagerinti tarpusavio santykius, išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir išmokti adekvačiai rūpintis savo poreikiais, patirti prisilietimo svarbą bei įvaldyti konstruktyvių pokyčių metodus.

* Budistinė psichologija – be galo giliomis žiniomis paremta sistema, mokanti mus užduoti sau esminius klausimus ir ieškoti asmeninio, transformuojančio atsakymo. Tai – mokymasis pažinti ir valdyti savo protą ir sukurti sau sąlygas būti laimingu. Įvairių saviugdos ir sveikatingumo metodų derinimas individualios kasdienės praktikos programos kūrimui (fiziniai ir kvėpavimo pratimai, savi-masažas, įvairūs meditacijos tipai, motyvacijos ugdymas ir kt.).

* Intuityvus Energetinis Masažas – apjungia Švelniosios Bio-Energetikos, Poliariškumo Terapijos bei Tibetietiško masažo technikas. Visos intuityvaus energetinio masažo metu naudojamos technikos yra subtilios ir švelnios, prasiskverbia giliai į kūno audinius ir turi stiprų ir įvairialypį terapinį poveikį visam žmogaus organizmui įvairiuose lygmenyse.

Daugiau informacijos – netrukus!