MASAŽAI

massage-hands

Masažas reiškia sąveiką, bendravimą. Sąveikauja masažuotojas ir masažuojamasis: masažuojamas žmogus pasitiki, atsiduoda masažo procesui, o masažuotojas per terapinį švelnų prisilietimą, dėmesį ir intenciją, paremtą noru padėti masažo metu, sukuria saugią aplinką ir padeda pasinerti į pojūčių pasaulį. Taip pat įvyksta gili sąveika ir tarp masažuojamojo žmogaus kūno ir proto lygmenų. Masažo metu jame dalyvauja ne tik visas kūnas, kuris atsipalaiduoja ir atstato savo gyvybines funkcijas, tačiau ir mūsų sąmonės bei pasąmonės lygmenys. Atsipalaidavimo, malonumo ir vidinio komforto išgyvenimai stimuliuoja hormonų gamybą mūsų organizme, atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę bei padeda mums jaustis žvalesniais, energingesniais ir labiau atsipalaidavusiais. Geresnė mūsų savijauta pagerina mūsų gyvenimo kokybę, o tai automatiškai įtakoja ir mus supančią aplinką. Todėl masažas tai – ne prabanga, o natūralus mūsų poreikis.

Atsižvelgdamas/a į savo poreikius, jūs galite pasirinkti jums priimtiniausią ir naudingiausią masažą. Apie kiekvieną masažo tipą galėsite pasiskaityti detaliai, pasirinkę atitinkamą nuorodą.

Prieš pasirinkdami masažo tipą, pasvarstykite:

  1. Ar norite tiesiog atsipalaiduoti, ar palengvinti tam tikrą savo sveikatos problemą?
  2. Ar jums priimtinesnis masažas tiesiogiai liečiant odą ir naudojant aliejų bei gydomuosius tepalus ar masažas per drabužius?
  3. Kokia masažo trukmė jus domintų – 30 min., 60 min., 90 min., ar 120 min.?

Apie masažus trumpai:

  • “Intuityvus masažas“ – autorinė masažo technika, apjungianti kelis masažo tipus. Galite pasirinkti tiesioginio kontakto – liečiant odą ir naudojant aliejų bei gydančiuosius tepalus arba masažą per drabužius, pasitelkiantį kūno raumenų, sąnarių švelnias manipuliacijas bei energetinio masažo technikas.
  • “Drugelio Prisilietimo masažas“ – energetinis masažas, skirtas giliam atsipalaidavimui, energetinio lauko plėtimui, ankstyvųjų trauminių patirčių (0 – 2 metų amžiaus) gydymui, skausmų ir įtampų švelninimui, energijos atstatymui po traumos, operacijos, ligos, lygiųjų raumenų (ypač virškinamojo trakto) atpalaidavimui
  • “Balansas“ – Tai – itin efektyvus būdas, padedantis atstatyti natūralią gyvybinės energijos tėkmę organizme, atstatyti ryšį su kūnu ir gydyti tiek senas, nesąmoningas (iš pre-verbalinio laikotarpio – iki 2 metų amžiaus), tiek neseniai patirtas traumas (fizines ir emocines) bei laikotarpiu po sunkios ligos ar operacijos, kad pagreitinti gijimo/atsistatymo procesą. Trukmė: nuo 30 min. iki 1.20 val.
  • “Metamorfozė“ – puikus metodas, padedantis gydyti trauminius prisiminimus iš vystymosi gimdoje laikotarpio (kuomet turime žinių, jog mūsų besilaukianti mama buvo kamuojama streso ar depresijos, išgyveno nepalankias nėštumui sąlygas, patyrė avariją, šoką ar smurtą). Taip pat šis metodas puikiai padeda palengvinti gimdos, prostatos problemas bei kraujo apytaką kojose ir dubens srityje. Trukmė: nuo 30 min. iki 1.10 val.
  • “Chi Swinger“ procedūra – atliekama naudojant aparatą masažuoklį Chi Swinger“. Jo poveikis mūsų organizmui platus: aktyvuoja ląstelių veiklą, mažina riebalų kaupimąsi (viršsvorį), greitina riebalų skaidymąsi (ypač juosmens-kryžkaulio srityje, kur daugeliui žmonių sunku pritaikyti aktyvią mankštą), mažina celiulitą; tiesina stuburą (esant iškrypimams) ir apsaugo nuo naujų deformacijų; gerina mikrocirkuliaciją, audinių aprūpinimą krauju ir deguonimi; stiprina imunitetą, stimuliuoja simpatinių nervų darbą ir kraujo gamybą kaulų čiulpuose ir t.t. Trukmė: nuo 15 iki 30 min.

 

Pastaba: Visos mano teikiamos terapinės paslaugos nepakeičia medicininės intervencijos ar medikamentinio gydymo. Tai – alternatyvios terapinės technikos, padedančios integruoti bei papildyti medikamentinį gydymą bei kitokio pobūdžio medicinines intervencijas.

Būkite atsakingi už savo sveikatą ir gerbūvį!