Balansas

Švelniosios Bio-Energetikos balansas

energ.massage

Balansas – stimuliuojantis energetinis masažas, sudarytas iš švelnių balansuojančių prisilietimų serijos. Tai – itin efektyvus būdas, padedantis atstatyti natūralią gyvybinės energijos tėkmę organizme, atstatyti ryšį su kūnu ir gydyti tiek senas, nesąmoningas (iš pre-verbalinio laikotarpio – iki 2 metų amžiaus), tiek neseniai patirtas traumas (fizines ir emocines). Balansas pradedamas galvos srityje ir sistemingai judama link pėdų. Šis masažas atliekamas per drabužius.

Balanso metodą galima taikyti tiek psichoterapiniame kontekste, tiek ir kaip pagalbą fiziniu-energetiniu lygmeniu.

 • TAIKYMAS PSICHOTERAPIJOJE:

Balansą galima pavadinti kūno terapijos ir edukaciniu metodu. Jis pasitelkiamas tam, kad išsiaiškinti kliento “šarvų mechanizmą“ ir susikurtą gyvenimo scenarijų bei atblokuoti gyvybinės energijos tėkmę, “tirpdant“ šarvų segmentus.

Šį masažą kiekvienas klientas išgyvena labai įvairiai. Masažo eigoje klientui gali kilti įvairūs pojūčiai, fizinės reakcijos, emocijos, ar patirtų traumų prisiminimai. Su visomis iškylančiomis reakcijomis yra dirbama, pasitelkiant specifinius, specialiai tam pritaikytus, Švelniosios Bio-Energetikos metodus. Masažo pabaigoje, visa, ką klientas jautė ir išgyveno, aptariama ir integruojama į terapinį procesą. Informacija apie “raktinius šarvų sistemos mechanizmus“ ir apie susikurtą gyvenimo modelį bei darbas su kūne saugotais prisiminimais ir su jais susijusiomis emocijomis itin efektyviai padeda judėti link norimų ir reikalingų savo gyvenimo pokyčių.

Ne kartą teko įsitikinti, kad viena ar kelios Balanso masažo sesijos savo efektyvumu atstojo mėnesius psichoterapinio darbo, naudojant verbalinius metodus.*

Trukmė: Balanso masažas psichoterapiniame kontekste atliekamas apie 1 – 1.30 val.

Kaina: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos

 • TAIKYMAS FIZINEI-ENERGETINEI PAGALBAI:

Balansas atstato ryšį su savo kūnu (kuris buvo sutrikdytas traumos pasekoje), taip pat stiprina imuninę sistemą, skatina gijimo procesą po fizinių traumų, padeda atsistatyti po šoko, nervinio išsekimo, pervargimo, ligos.

Šis masažas ypač rekomenduojamas:

 • Po operacijų, ypač,  jei buvo naudojama anestezija; po komos;
 • Po fizinių traumų (susižeidimų, lūžių…);
 • Po ilgos ligos ar silpno organizmo atveju (nuolat sergant);
 • Kūno asimetrijai koreguoti;
 • Po skendimo, nušalimo, nudegimo;
 • Po apsvaigimo nuo narkotikų ar alkoholio; po “transo“ patirčių – kuomet jaučiatės, lyg būtumėte “žiūrovas“ ar “atsiskyręs“ nuo kūno ar tam tikros jo dalies;
 • Patyrus emocinę traumą;
 • Emocijų ar pojūčių stokos atveju;
 • Atminties “spragų“ atveju;
 • Jaučiantis apsvaigus;
 • Jaučiant įtampas ar nejudrumą;
 • Seksualinės disfunkcijos atveju;
 • Šlapimo nelaikymo atveju ir t.t.

Trukmė: Balanso masažas fizinei-energetinei pagalbai atliekamas apie 30min. – 1 val.

Kaina: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/individualios-paslaugos

therapeutic-massage

* Apie psichoterapines konsultacijas, naudojant Švelniosios Bio-Energetikos metodus, plačiau skaitykite:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/svelnioji-bio-energetika/konsultacijos

Teorinė bazė – glaustai:

Balansas – terapinė technika, kilusi iš Poliariškumo Terapijos ir pritaikyta Švelniosios Bio-Energetikos terapiniame modelyje.

Šis masažas grįstas “gyvybinės energijos“ ir “šarvų mechanizmo“ samprata. Įvairiausių mūsų gyvenime pasitaikančių traumų pasekoje, mes susikuriame šarvų sistemas. Šarvai apima mūsų raumenų struktūrą, energetinį lauką ir charakterį. Juos galime atrasti: savo kūne (chroniški skausmai, įtampos, temperatūros perteklius ar stoka, spalvinės dėmės ir kt.), energijos lygmenyje (chroniškas nuovargis arba hiper-aktyvumas), emociniame lygmenyje (nuolat pasikartojančios emocinės būsenos, polinkis į depresiją, nepaaiškinamos baimės, nerimas ir kt.) bei proto lygmenyje – susikurtame gyvenimo scenarijuje/modelyje.

Visi trauminiai prisiminimai saugomi mūsų kūno ląstelėse. Susikurtos šarvų sistemos blokuoja natūralią gyvybinės energijos tėkmę mūsų organizme, taip sukeldami eilę sveikatos problemų.

Taip pat, fizinės traumos, operacijos, nuolat patiriami stresai, sunkios gyvenimo sąlygos, dažnos kelionės įtakoja gyvybinės energijos tėkmės užsiblokavimą ir tai lemia prastą savijautą bei organizmo išsekimą.

Daugiau apie Švelniąją Bio-Energetiką:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/svelnioji-bio-energetika