ŠVELNIOJI BIO-ENERGETIKA

Švelnioji Bio-Energetika tai unikalus psichoterapinis ir edukacinis modelis, apjungiantis įvairius verbalinius ir kūno psichoterapijos metodus.

look at yourself

Šį terapinį modelį išvystė dr. Eva Reich (1924 – 2008), remdamasi savo tėvo – žymaus kūno psichoterapijos pradininko – Wilhelmo Reicho darbu.

Sąvoka švelnioji švelniojoje bioenergetikoje nusako subtilų ir rūpestingą specialisto prisilietimo, terapinio proceso bei žodinės intervencijos pobūdį. Sąvoka Bio-Energetika nusako gyvybinę žmogaus energiją.

eva reich dirbanti su vaikuŠio terapinio modelio pagrindas – gyvybinės energijos sąvokos ir veikimo principų suvokimas. Gyvybinė energija, įvairiose kultūrose turinti skirtingus pavadinimus, suvokiama kaip bazinė mūsų gyvenimą sąlygojanti jėga, tekanti mūsų kūne ir taip leidžianti mums judėti, veikti, kurti, daugintis…  Kuomet ji teka kūne laisvai, žmogus būna energingas, kūrybingas, lankstus, entuziastingas. Ši energija natūraliai pulsuoja, išsiplečia ir susitraukia, įsikrauna ir išsikrauna, teka kūnu, netgi išeina už odos ribų ir sudaro kūną supantį energijos lauką. Ši gyvybinė energija pasireiškia emocijomis ir pojūčiais, kurios išreiškiamos natūraliai ir adekvačiai. Tačiau jos tėkmė gali būti sustabdoma (ar net nutraukiama), kuomet dėl patirtų traumų žmogus instinktyviai susikuria  “šarvus“.

Traumos sąvoka švelniojoje bio-energetikoje apima visas patirtis, kurios nutraukia ar sutrikdo energijos tėkmę. Traumos, ypač patirtos ankstyvame amžiuje (nuo vaisiaus užmezgimo iki 2 metų), įtakoja instinktyvų žmogaus „apsišarvavimo“ procesą ir jas, lyg sandėlyje, mes saugome giliai pasąmonėje bei kūno atmintyje ląstelių lygmenyje.

Šarvai apima visas įtampas fiziniame, emociniame ar energetiniame lygmenyje kurias mes naudojame tam, kad save apsaugotume nuo traumos poveikio ar jos pasikartojimo mūsų gyvenime.

Į kiekvieną žmogų ši terapija žvelgia kaip į unikalų, jo gyvenimo istorijoje padėdama išanalizuoti patirtas traumas, įsisąmoninti susikurtus fizinius ar emocinius šarvus ir suvokti susikurtą, nuolat gyvenimo bėgyje sistemingai besikartojantį, gyvenimo scenarijų bei jo įtaką dabartiniam gyvenimo etapui bei santykiams. Švelnioji bio-energetika apima žmogaus gydymą visais lygmenimis – fiziniu, proto ir emociniu. Jos tikslas yra atstatyti natūralią gyvybinės energijos tėkmę ištirpdant gynybinius šarvus ir gydant po jais slypinčias bei juos palaikančias traumas, kad žmogus atstatytų gebėjimą adekvačiai pasirūpinti savimi, konstruktyviai mąstyti ir pasitikti gyvenimo iššūkius bei būti lanksčiu, kūrybingu ir energingu.

Tao in the world is like a river flowing home to the sea

  • Norėtumėte pažvelgti į savo gyvenimo istoriją kitu kampu: suvokti savo patirtų traumų poveikį gyvenimo modelio susiformavimui, pažinti savo emocinius, fizinius, energetinius šarvus, atrasti savo problemų ir apribojimų priežastis?
  • Norite atsikratyti kamuojančių įtampų?
  • Norite išsiugdyti konstruktyvų požiūrį bei pasitikėjimą savimi?
  • Norite išsiugdyti savigarbą ir gebėjimą adekvačiai pasirūpinti savimi?
  • Norite išmokti tvarkytis su savo emocijomis?
  • Jums reikalinga pagalba atsistatant po traumos, operacijos, gimdymo?
  • Norite sustiprinti ryšį su savo kūdikiu, vaiku, sutuoktiniu?

Išmėginkite Švelniosios Bio-Energetikos konsultaciją. Galbūt tai – būtent tai, ko jums šiuo metu reikia. Lankstus grafikas padės jums pasirinkti tinkamiausią laiką.

Sudomino asmeninė konsultacija, o gal norėtumėte dalyvauti seminare?

Kreipkitės: ugneboane@gmail.com, 8-650 79686

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s