Lu Jong užsiėmimai

Lu-Jong-Yoga

Šie užsiėmimai skirti visiems pageidaujantiems, nepriklausomai nuo sveikatos būklės, amžiaus, lyties ir religinių ar filosofinių pažiūrų! Tereikia noro rūpintis savo sveikata ir gera savijauta!

Visi pratimai ir papildomos praktikos skirti sveikatos gerinimui ir palaikymui (stuburui, virškinimui, imuninei sistemai, kvėpavimui, koordinacijai; emocinei būklei gerinti; atsipalaidavimui, koncentracijos gerinimui ir kt.), todėl pritaikomi kiekvienam žmogui pagal jo galimybes.

2013_lu-jong_teacher_postcard_template_210x98_pt_rz_x1_1mm_page-1

Kiekvieną užsiėmimą sudaro:

  • Apšilimo pratimai,
  • “5 Elementų“ pratimų grupės atlikimas,
  • Vienos iš kitų 3 pratimų grupių, skirtų: 5 kūno dalims, 5 pagrindiniams kūno organams bei 6 tipų susirgimams/ligoms, atlikimas,
  • Įvairios papildomos praktikos: tempiamieji pratimai / meditacija / kvėpavimo pratimai / atsipalaidavimo pratimai / masažas ir kt.

<<<<>>>>

Reguliarūs užsiėmimai grupėje

NMI_LJ_LM08_Lu Jong_2037_300dpi_4c

Šie užsiėmimai vyksta grupėje, kiekvieną savaitę, numatytu laiku. Trukmė – valanda laiko. Praktika grupėje sukuria bendrą ypatingą erdvę ir suteikia palaikymo, integracijos, motyvacijos praktikuoti bei gilaus praktikos išgyvenimo pojūtį. Daugiau informacijos apie laiką ieškokite: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos/kalendorius

<<<<>>>>

Individualūs Gydančiosios Tibeto Jogos užsiėmimai

LM LJ_16_Lu Jong ExerciseGal turite specifinių sveikatos problemų? O gal jums priimtinesnė asmeninė jogos praktika? Pasinaudokite šia puikia galimybe užsisakyti individualų Lu Jong užsiėmimą.

Individualaus užsiėmimo privalumai:

  • Jums tinkamas laikas, kurį suderinsime individualiai;
  • Visas dėmesys bus skirtas tik jums;
  • Užsiėmimo struktūra bus pritaikyta jūsų poreikiams;
  • Kiekvienas pratimas ir praktika bus jums detaliai išaiškinta bei sulauksite pagalbos teisingam pratimų bei papildomų praktikų atlikimui;
  • Turėsite galimybę pateikti visus savo klausimus ir gauti naudingų asmeninių patarimų.

Skirkite laiką ir dėmesį savo sveikatai ir gerai savijautai!

<<>>

Jogos užsiėmimas porai (pagal pageidavimą, patogiu laiku)

partner yogaPoroje jogos praktika įgyja ypatingą energiją, nes sukuria bendrą ritmą, padeda labiau pajusti vienas kitą, stiprinti tarpusavio ryšį… Džiaugiantis bendra praktika ir kartu atsipalaiduojant išgyvenami ypatingi momentai, praleisti maloniai ir naudingai. Tai gali tapti pagrindu jūsų santykių gilinimui ir jų kokybės gerinimui.

<<>>

Jogos užsiėmimas draugams (pagal pageidavimą, patogiu laiku)

vienuoliai praktikuoja Lu JongJei norite maloniai nustebinti savo draugus, pakvieskite juos bendrai Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong praktikai. Bendras praktikos ritmas, bendras vidinės ramybės ir tylos bei puikios savijautos išgyvenimas sustiprins jūsų draugystę ir praturtins tarpusavio santykius.

<<>>

Gydančioji Tibeto Joga besilaukiančiomslu jong gravidas..

Ši joga yra saugi ir be galo naudinga praktika besilaukiančioms moterims. Lu Jong padeda išlaikyti kūno raumenų tonusą besilaukiant ir po gimdymo, subalansuoti kvėpavimą, nuraminti protą ir harmonizuoti emocinę būklę. Tai – puikus būdas pagerinti ir palaikyti savo kūno ir proto sveikatą bei padėti savo kūdikiui.

Galite prisijungti prie jau vykstančių užsiėmimų arba formuoti atskirą besilaukiančių mamų jogos grupę.

<<>>

“Žaisminga Joga“ šeimai
family_yoga-233x240

Būti kartu, žaisti, sportuoti, džiaugtis – kas gali būti geriau? Lu Jong ir kiti pratimai, žaidimai bei praktikos padeda atsipalaiduoti, iš širdies pasilinksminti, o taip pat ir užmegzti ir stiprinti tarpusavio ryšį, pakoreguoti savo laikyseną, sveikatinti stuburą, stiprinti raumenis ir sąnarius, imuninę sistemą, ugdyti gebėjimą susikaupti ir koordinaciją. Šie užsiėmimai tai – sveikatos ir geros nuotaikos šaltinis visai šeimai.

 <<<<>>>>

“Žaisminga Joga“ vaikams

jogos-uzsiemimas-rukloj

Jogos ir kiti pratimai, meditacija, tempiamieji, atsipalaidavimo pratimai, šokiai ratu atliekami jaukioje aplinkoje, žaismingoje ir malonioje atmosferoje, padės jūsų vaikučiui pasijusti saugiu, palaikyti ar pagerinti jo sveikatos būklę (pakoreguoti savo laikyseną, sveikatinti stuburą, stiprinti raumenis ir sąnarius, imuninę sistemą, gilinti kvėpavimą, ugdyti gebėjimą susikaupti ir koordinaciją) ir ugdyti emocinį stabilumą. Ankstyvame amžiuje išsiugdyti sveiki įpročiai bei atliekamų praktikų sveikatinantis ir harmonizuojantis poveikis padės susikurti stiprius fizinius-energetinius-emocinius-mentalinius pagrindus savo gyvenimo kelionei. Taip pat priimu kvietimus iš dienos centrų, vaikų namų, mokyklų, vaikų darželių. 🙂

Vaikų amžius: 6 – 12 metų

Daugiau informacijos apie jogos ir meditacijos poveikį vaikų sveikatai rasite čia:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/nuorodos/patarimai-sveikatai/video-irasaitekstai

<<<<<>>>>

Intensyvios praktikos/ Seminarai

SONY DSC

SONY DSC

Intensyvių praktikų metu mes skiriame nuo dviejų iki trijų valandų giliai Lu Jong praktikai. Ji padeda suaktyvinti ir subalansuoti visą mūsų organizmą, atsipalaiduoti, nuraminti protą ir visa savo esybe išgyventi visapusišką šios ypatingos – “Tibeto perlu“ vadinamos praktikos poveikį.

Seminaruose šalia praktinės Lu Jong dalies, gilinamės į jos filosofiją, istoriją ir kitus svarbius aspektus.

Daugiau informacijos ieškokite:

https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/naujienos

<<<<>>>>

SONY DSC

Norėdami daugiau informacijos ar užsisakyti paslaugą kreipkitės:

  ugnemikalau@gmail.com, 8-650 79686

 

Įrašo “Lu Jong užsiėmimai” komentarai: 3

  1. Atgalinis pranešimas: Gydančioji Joga visiems – patogiu metu, patogiu laiku! | Ugnė Mikalauskaitė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s