TIBETO IŠMINTIES KARDAS- TOG CHOD

Tog Chod_2413_300dpi_4CTog Chod tai – galinga meditacija judesyje, ypač tinkama šiems laikams, kuomet nelengva susikaupti ir nurimti, kuomet dažnai kamuoja stresas, nerimas, baimės, vidinės sumaišties ir nesaugumo jausmas.

Šios praktikos kūrėjas – Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė, kuris suderino tradicinius Jaman vienuolių šokius bei Kalačakros judesius ir pritaikė praktiką šiems laikams ir moderniai visuomenei.

tulkulobsang02Tog Chod praktika susideda iš nesudėtingos judesių sekos, atliekamos naudojant kardą. Kardas – giliausios išminties simbolis, mokytojas, vedantis mus praktikos metu į vidinę transformaciją. Judesiai, suderinti su mantromis bei kvėpavimo technika padeda pyktį perkeisti į atjautą, baimę į drąsą ir ryžtą priimti reikalingus sprendimus, o tingumą – į valios jėgą. Susikaupimas ir galia, lydintys šią praktiką, padeda įveikti du pagrindinius proto kančių sukėlėjus – baimę ir lūkesčius bei išgyventi proto ramybės, aiškumo, erdviškumo, o taip pat ir pasitikėjimo bei emocinės pusiausvyros būsenas.

Tai – praktika, grąžinanti mus į esamą akimirką, kurioje drąsiai pasitinkame savo negatyvias emocijas ir, jas įveikę, įveikiame vienintelius savo priešus. Nukirtę savo egoizmą, atrandame erdvią, beribę ramybę, aiškumą, vidinę galią, išmintį ir meilę bei atjautą.

Nepasitiki savimi? Tau sunku priimti sprendimus? Jauti baimę? Jautiesi silpnas/a, nereikšmingas/a? Tau sunku atrasti savo gyvenimo tikslą? Nežinai kaip tvarkytis su savo pykčiu?

Tog Chod praktika – būtent tau!

<<>>

NMI_TC_LM04_2-00026_300dpi_4c_CMYK.jpg

Lamos Tulku Lobsang video įrašai – “Tog Chod”:

<<>>

Tibeto Išminties Kardo TOG CHOD užsiėmimus, seminarus ir kitus renginius veda: Ugnė Mikalauskaitė – Lamos Tulku Lobsang ir Nangten Menlang International instituto sertifikuota instruktorė. *

NMI_TC_LM18_Certified Teacher_Tog Chod_Logo_RGB_RZ

Daugiau informacijos: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/tibeto-isminties-kardas-tog-cod/as-ir-tog-cod

<<>>

Daugiau informacijos apie Tog Chod rasite:

<<>>

Daugiau informacijos apie Tog Chod renginius rasite:

<<>>

* SVARBU: Tibeto Išminties Kardo Tog Chod mokytojus sertifikuoja Lama Tulku Lobsang Rinpoche ir Nangten Menlang International institutas, skirtas Tibeto medicinos ir kultūros, budistinės filosofijos ir psichologijos išsaugojimui ir sklaidai. Visos Tibeto sveikatos ir saviugdos praktikos ir žinios yra autentiškos bei jų mokymas ir sklaida yra griežtai reglamentuojama, kad jos išlaikytų savo vertę, poveikį ir nebūtų iškreiptos. Todėl vesti Tog Chod renginius ir užsiėmimus gali tik specialiai tam paruošti ir sertifikuoti mokytojai. Informaciją galite rasti oficialiame tinklalapyje: https://tulkulobsang.org/en

NMI_TC_LM07_1-00300_300dpi_4C_CMYK.jpg

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s