Aš ir Tog Chod

Jun 2013 - Dias Amor & Saúde  (626)

Tibeto Išminties Kardo praktiką pamilau nuo pat pirmos pažinties. 🙂 Sulig akimirka, kai paėmiau į rankas kardą ir atlikau pirmus judesius, panirau į vidinės galios pojūtį, leidusį prisiliesti prie paslėptų kovotojos ir tyrinėtojos resursų. Sisteminga praktika netruko atskleisti savo gilų poveikį – išaugęs pasitikėjimas savimi, gebėjimas aiškiau ir analitiškiau įvertinti įvairias savo gyvenimo situacijas ir ryžtas priimti reikalingus, lanksčius, drąsius sprendimus praturtino ir palengvino mano gyvenimo kelionę. Palengva kilo noras įgyti įgūdžius, leidžiančius pasidalinti šia ypatinga praktika ir su kitais, tad tai paskatino baigti Tog Čod Mokytojų intensyvius kursus, kad su šios meditacinės technikos kūrėjo – Lamos Tulku Lobsang palaiminimu, galėčiau perteikti šias neįkainojamas žinias visiems, kam tai būtų naudinga ir reikalinga.

NMI_TC_LM18_Certified Teacher_Tog Chod_Logo_RGB_RZ

Būti Tog Chod mokytoja tai – privilegija ir atsakomybė už teikiamų paslaugų autentiškumą ir kokybę. Todėl, kas keli metai, visiems Tog Chod mokytojams yra privalomi kvalifikaciniai egzaminai Vokietijoje, Lamos Tulku Lobsang ir komisijos akivaizdoje, kurie užtikrina tai, jog Tibeto Išminties Kardo praktika išliks autentiška ir jos mokyme nebus klaidų. Tai visapusiškai įpareigoja ir motyvuoja: tiek perteikiant šios ypatingos ir galingos praktikos žinias kitiems, tiek ir asmeninėje praktikoje.

Šiais – 2016 metais, turėjau galimybę keliauti į Vokietiją, į mokytojams skirtą savaitgalį, kurio metu gilinau žinias Lamos Tulku Lobsang mokymuose ir sėkmingai išlaikiau Tog Chod mokytojos teorinius ir praktinius egzaminus.

SONY DSC

Lu Jong + Tog Chod + Mindfulness mokytojos sertifikatai, 2016 m.

Dalintis šiomis žiniomis ir praktikuotis kartu, man – didžiausias malonumas ir džiaugsmas. Vesdama reguliarius užsiėmimus grupėse ir individualiai, rengdama seminarus ir intensyvias praktikas, jaučiuosi dėkinga, kad galiu daryti tai, kas man yra prasminga ir, kas teikia pagalbą ir neša naudą ne tik man pačiai, bet ir kitiems žmonėms.

Lai ši galinga praktika padeda mums visiems išsivaduoti iš savo proto sumaišties ir emocinio chaoso bei išsiugdyti proto aiškumą, lankstumą ir išmintį.

Jun 2013 - Dias Amor & Saúde  (719)

meditacija po uzsiemimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s