VEIKLOS-RENGINIAI

 

mandala_estaciones_y_climas_by_lollipopsweet-d4jtubpASMENINĖS PASLAUGOS:

 • Kompleksinės psichoterapijos konsultacija ( 1.30 val./ 2 val.)

 • Koučingo sesija (1 val.)
 • Gydančios Tibeto Jogos Lu Jong užsiėmimas (1.15 val.)
 • Tibeto Išminties kardo Tog Chod užsiėmimas (1.15 val.)

RENGINIAI:

 • GRUODŽIO 1 (VI) – 2 (VII) SUTELKTO PROTO MEDITACIJOS MINDFULNESS KURSAI

 • SAUSIO 6 d. (VII) “DRUGELIO PRISILIETIMO MASAŽO“ KURSAI
 • 2019 m. BALANDŽIO 27 (VI) – GEGUŽĖS 5 (VII) Moterų kelionė su autorine programa „SĄMONINGAS KELIAVIMAS SU 5 POJŪČIAIS“, Kemer (Antalya) Turkija

 

mindfulness

SUTELKTO PROTO MEDITACIJOS MINDFULNESS KURSAI

GRUODŽIO 1 (VI) – 2 (VII) (2 D.)

10:00 – 16:00 VAL.

Nori perprasti savo proto veikimo mechanizmą, išmokti efektyviau valdyti savo protą, ugdyti koncentraciją, proto aiškumą bei lankstumą, pasitikėjimą savimi, koreguoti savo emocinę būklę, lavinti 5 pojūčius?

Tuomet šie kursai – TAU!!!

Vis dažniau susiduriame su įvairių mokslinių tyrimų patvirtintomis žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų proto sveikatai ir emocinei būklei bei jos naudą ne tik asmeniškai (proto koncentracijos, aiškumo ir lankstumo lavinime, emocinei pusiausvyrai, pasitikėjimui savimi, kokybiškam atsipalaidavimui ir poilsiui, sąmoningumui savo poreikių atžvilgiu, 5 pojūčių lavinimui), tačiau ir profesionaliai – savo darbe (streso prevencijai, efektyviam ir adekvačiam iššūkių sprendimui, darbo našumui, konstruktyvių santykių kūrimui).

Tačiau, nors abstrakčios informacijos randame pakankamai daug, tačiau retai kada aiškiai suvokiame, kas realiai yra meditacija, kaip ji praktikuojama, koks jos praktikavimo tikslas ir koks jos poveikis. Internete arba knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai suteikti jums išsamias žinias apie meditacijos būdus, padėti efektyviai įsisavinti sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų, kolegų ar klientų rate.

Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios meditacijos praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės psichologijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą.

Šio kurso žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka, kas garantuoja jų autentiškumą, kokybę ir efektyvumą. Visas šias žinias kurso vedėjai tiesiogiai perteikė jos Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė. (Daugiau apie Lamą Tulku Lobsang: https://tulkulobsang.org/en)

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

 • Kas yra meditacija; Meditacijos tipai ir tikslai; Meditacijos būdai; Proto prigimtis; Emocijos ir kaip su jomis dirbti; Meditacijos poveikis.
 • Mindfulness meditacijos pagrindai:
  9 meditacijos lygmenys; 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 5 meditacijos trukdžiai; 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

 • Mindfulness meditacijos praktika:
  Pasiruošimas meditacijos praktikai; praktika: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.
 • Mindfulness praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: Kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.

Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga“ su teorinėmis žiniomis ir praktikos atlikimo gairėmis.

Dovanų gausite Mindfulness meditacijos audio įrašą lietuvių kalba!!!

Norintiems išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas išsiunčiamas el.paštu).

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:
Visiems besidomintiems, kas yra meditacija ir kaip pradėti meditacijos praktiką; norintiems pagilinti savo teorines ir praktines meditacijos žinias.

Taip pat bet kokios srities profesionalams (įstaigų vadovams ir vadybininkams; mokytojams, dėstytojams, treneriams; sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams ir kt.) bei asmenims, kuriuos domina proto ugdymo galimybės.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Nangten Menlang International” ir Lamos Tulku Lobsang sertifikuota Mindfulness meditacijos instruktorė).

Investicija:

140€ “TURBO VYTURIO” mokestis, galioja sumokėjus visą sumą iki Lapkričio 12 d. Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS 3 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į kurso kainą:

 • PIRMIEMS 5 UŽSIREGISTRAVUSIEMS ASMENIMS – Meilės ir Atjautos ugdymo meditacijos audio įrašas lietuvių kalba!!!
 • 45 minučių trukmės asmeninė gyvenimo koučingo* sesija “Gyvenimo Ratas“** (kurios įprastinė vertė – nuo 35€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu. Arba: Asmeninė 5 elementų masažo ir meditacijos judesyje sesija (įprasta vertė – 15€).
 • 1 val. trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė kursų dalyviams – 30€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

155€ “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus 100€ avansą nuo Lapkričio 13 d. iki 19 d. (likusi suma sumokama prieš renginį).

SPECIALIOS 45€ VERTĖS DOVANOS apsisprendusiems dalyviams:

 • Asmeninė 5 elementų masažo ir meditacijos judesyje sesija (įprasta vertė – 15€),
 • 1 val. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė kursų dalyviams – 30€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

165€ “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus 120€ avansą nuo Lapkričio 19 d. iki 26 d.  (likusi suma sumokama prieš renginį).

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, mokestis jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį!!!

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką el.paštu.

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas! Dalyvių skaičius – 10 asmenų. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, +370 65079686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Kaunas

* Kas yra gyvenimo koučingas SKAITYKITE ČIA: https://ugnemikalauskaite.com/koucingas/

**Koučingo sesijos “Gyvenimo Ratas“ metu turėsite galimybę apžvelgti pagrindinius savo gyvenimo aspektus ir pasigilinti, kiek kiekvienoje jų jaučiate pasitenkinimą, atrasti, kurioje srityje norite sukurti pokytį ir, ką galite padaryti, kad pasitenkinimas šia sritimi augtų.

<<<<>>>>

Antra diena (30 of 72)

Gydančio prisilietimo kursai

“Drugelio prisilietimo masažas“ ir “Braziliška pėdų akupresūra“

 2018 m. Sausio 6 d. (VII) 11:00 – 16:00 val.

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį, nes natūraliai sukelia gilų atsipalaidavimą ir skatina hormonų gamybą organizme, atsakingų už malonumo būseną.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo,  akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.

Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga“ su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis. 

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė – sertifikuota terapeutė ir instruktorė (“Gentle Bioenergetics Institute“)

Investicija:

60€ “TURBO VYTURIO” mokestis, galioja sumokėjus visą sumą iki Gruodžio 17 d. Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS 2 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į kurso kainą: 

 • ASMENINĖ DRUGELIO PRISILIETIMO MASAŽO SESIJA jums patogiu laiku (kurios įprastinė vertė – 15€). Ja galėsite pasinaudoti iki ar po kursų.
 • 45 min. trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė kursų dalyviams – 25€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

70€ “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus 35€ avansą nuo Gruodžio 17 d. iki Gruodžio 23 d. (likusi suma sumokama prieš renginį).

 • SPECIALI DOVANA apsisprendusiems dalyviams – 45 min. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė kursų dalyviams – 25€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

80€ “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus 40€ avansą nuo Gruodžio 23 d. iki Sausio 3 d.  (likusi suma sumokama prieš renginį).

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį.

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Išankstinė registracija į kursus būtina. Vietų skaičius ribotas! Dalyvių skaičius – tik 8 asmenys. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, +370 650 79686

Vieta: Saviugdos ir sveikatingumo mini studija, Kaunas

ATSILIEPIMAI APIE KURSĄ:

“Norėjau padėkoti už vakar… Kaip dažniausiai būna po tokių procedūrų, išėjau pakylėta, ne ėjau, o sklendžiau iki mašinos, jaučiausi lengva 🙂 O svarbiausia, po ilgo laiko išmiegojau nepabudus visą naktį. :)“ Dalia

„Apsisprendžiau dalyvauti renginyje, kadangi šiuo metu laukiuosi, dėmesį patraukė tai, kad masažas labai tinkamas kūdikiams, kurie ateina tokie pat gležnučiai, kaip drugelis, kilo noras išmokti tai, ką galėsiu pritaikyti savo šeimoje, glaudesniam ryšiui su vaikais užmegzti, pritaikyti intymiuose santykiuose ir pan. Renginį vertinu puikiai. Gavau kokybišką laiką renginio metu, naudingas žinias, kurias pritaikiau savo namų aplinkoje. Galiu švelniu prisilietimu rodyti savo dėmesį savo vyrui, dukrai. Kadangi šis masažas yra, kaip viena iš meilės išraiškų. Taip pat atlikau masažą savo mamai su kuria turiu itin įtemptus santykius ir pavyko visą dieną bendrauti be konflikto. Be to darydama masažą jaučiu didžiulį malonumą ir prasmę, labai gera matyti švytinčias mylimo žmogaus akis, atsipalaidavusį veidą, o tai ką duodi su meile iš širdies kitam, sugrįžta atgal su kaupu. Rekomenduoju dalyvauti šiame renginyje, nes laikas su Ugne visuomet prasmingas, tai labai šiltas žmogus, turintis daug žinių, patirties, kuria vadovaujasi savo gyvenime, tuo gyvena ir praktiškai taiko savo gyvenime. Be to išsinešite žinias, kurios padės keisti savo gyvenimą į kokybiškesnį, teikiantį daugiau malonumo, prasmės. Manau, kad šis kursas skirtas kiekvienai mamai, kuri turi vaikų,  kiekvienai moteriai ar netgi porai, kuri nori nustebinti savo mylimąjį, kiekvienam, kam tenka būti su sunkiais ligoniais, kiekvienam specialistui, kuris nori augti savo profesinėje srityje ir stebinti savo klientus.“ Asta P.

„Apie Drugelio Prisilietimo masažą masažą sužinojau mokykloje kur mokiausi masažo. Dėstytoja minėjo, kad jis tinka įvairias negalias turintiems žmonėms, ir kad masažas yra labai švelnus. Man pasidarė įdomu kaip prisilietimas keičia žmogaus vidų ir norėjau pabandyti kaip tai vyksta. Aš gal galvoju, kad blokai esantys mumyse nepasišalina taip greitai, aišku būna ir kitaip. Bet manau, kad prisilietimas su gera intencija, visada yra gydantis. Manau, kad susipažinimas su šiuo masažu,  yra naudingas kiekvienam, nes visada gali pabandyti padėti tiek sau, tiek kitam. Ugnės namai yra labai jaukūs, juose malonu būti. Informacijos išdėstymas yra suprantamas, nuoseklus, atviras, įdomus. Ugnė labai maloni ir bendrauja labai šiltai. Žodžiu įspūdis pats geriausias. Manau, kad šis kursas yra skirtas visiems kuriems tai įdomu.“ Gitana G.

<<<<>>>>

Selima Beach hotel

Fotografijoje Selima Beach viešbučio teritorija: http://www.clubsalima.com.tr/en-US/

MOTERŲ KELIONĖ SU AUTORINE PROGRAMA
„SĄMONINGAS KELIAVIMAS SU 5 POJŪČIAIS“

  2019 m. Balandžio 27 – Gegužės 5 d.
Kemer (Antalya) Turkija

 

ATEINA LAIKAS IŠGIRSTI KELIONĖS KVIETIMĄ IR JAI ATSIVERTI!
Kam sakai: TAIP?

10 TAIP dėl ko verta leistis į šią kelionę:

 • Kelionė – pažinimo poreikis. Kur aš benukeliaučiau, jei keliauju sąmoningai, turiu galimybę pažinti ne tik kitą šalį, tačiau pirmiausiai – save.
 • Kelionė leidžia man išjudėti iš įprastos rutinos, iš komforto zonos,
 • Kelionė plečia vidines ir išorines mano erdves,
 • Kelionė veda į unikalius ir nepamirštamus patyrimus, anapus išankstinių įsitikinimų ir lūkesčių
 • Kuomet pilnavertiškai keliauju – aktyvuoju savo 5 pojūčius ir pilnai atsiveriu įspūdžiams bei patirtims,
 • Kelionė moko būti čia ir dabar, išgyvenant vidinio pasitenkinimo būseną,
 • Kelionė veda į atvirumą, drąsą ir pasitikėjimą,
 • Kelionė moko lankstumo, pastabumo, atsipalaidavimo, įsiklausymo, tolerancijos,
 • Kelionėje išgyvenu bendrystės su žmonėmis ir gamta patirtis,
 • Kelionė mane gydo ir keičia.

Jei atradai savo „TAIP“, tuomet ši kelionė skirta būtent tau!

Pasižymėk savo tvarkaraštyje: 2019.10.18-26, Kemer (Antalya) Turkija, Club Salima Beldibi first class Holiday Village, „Moterų kelionė su autorine programa“!

Ši ypatinga kelionė tai – DŽIAUGSMINGAS MOKYMASIS KELIAUTI SĄMONINGAI, paremtas asmeninėmis patirtimis ir patikrintas 100%.
Kelionės metu leisimės į praktines užduotis, patirtis, žinias, judėsime ir šoksime, mokysimės ir praktikuosime įvairias meditacijos, sąmoningumo ir savo kūno pajutimo formas, kurios padės mėgautis pilnatviška, sąmoninga kelione tiek išprėje, tiek ir po savo vidų.

Tam, kad dalyvauti kelionės programoje, jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Kelionė su:

20180611_105438UGNE MIKALAUSKAITE, kuri savo gyvenime vadovaujasi devizu „gyventi autentišką, drąsų, kūrybingą gyvenimą“, turinčia 11 metų psichoterapinio darbo patirties, rengiančia seminarus įvairiomis temomis.Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai ratu padeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

Išsamus užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas atsiunčiamas užsiregistravusioms dalyvėms.

Jūsų laukia ypatingos, specialiai šiai autorinei programai paruoštos, dovanos:

 • Parengiamasis susitikimas prieš kelionę,
 • Pasiruošimo sąmoningam keliavimui gidas,
 • Praktikų vadovas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti kelionės metu įsisavintas praktikas,
 • Fotografijos, priminsiančios nuostabias akimirkas,
 • 2 audio-meditacijų įrašai.

Investicija į unikalų kelionės su autorine programa paketą:

*800€ “TURBO VYTURIO” mokestis, galioja sumokėjus visą sumą iki Gruodžio 5 d. Kaip jūsų motyvacijos ir apsisprendimo įvertinimas, Jums DOVANOJAMOS 3 papildomos PASLAUGOS, įeinančios į renginio ir kelionės paketo kainą: 

 • PIRMOMS 6 UŽSIREGISTRAVUSIOMS MOTERIMS – ASMENINĖ DRUGELIO PRISILIETIMO MASAŽO SESIJA – jums patogiu laiku (kurios įprastinė vertė – 15€). Ja galėsite pasinaudoti iki kelionės;
 • 1 VAL. TRUKMĖS ASMENINĖ KONSULTACIJA (kurios įprastinė vertė – nuo 35€). Ja galėsite pasinaudoti iki kelionės. Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.;
 • 1 VAL trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA po kelionės (kurios įprastinė vertė – nuo 40€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

855€ “VYTURIO“ mokestis galioja sumokėjus 500€ avansą nuo Gruodžio 5 d. iki Gruožio 12 d. (likusi suma sumokama prieš kelionę). Apsisprendusioms dalyvėms DOVANOJAMOS SPECIALI DOVANA, įeinanti į renginio ir kelionės paketo kainą:

 • 1 VAL trukmės PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA po kelionės (kurios įprastinė vertė – nuo 40€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai ir galimi du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

910€ “PELĖDOS” mokestis, galioja sumokėjus 650€ avansą nuo Gruodžio 23 d. iki Sausio 3 d.  (likusi suma sumokama prieš kelionę).

Pastaba: Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti kelionėje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį, kuris už papildomą mokestį galės pakeisti kelionės bilietų ir viešbučio rezervavimo duomenis!!!

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Išankstinė registracija į kelionę su autorine programa būtina. Vietų skaičius ribotas! Dalyvių skaičius – tik iki 12 asmenų. Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą programoje, lėktuvo bilietus bei viešbučio rezervaciją. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Registracija ir pasiteiravimas: 

ugnemikalau@gmail.com, +370 650 79686

Į kainą įskaičiuota:

* 2 autorinės programos “knygos – praktikų vadovai“ (parengiamasis ir programos Turkijoje),

*   Parengiamasis susitikimas prieš kelionę,

*   2 audio-meditacijų įrašai.

*   Fotografijos, priminsiančios nuostabias akimirkas,

*   8 dienų autorinė mokymų programa (teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės),

*   Skrydis, bagažas (rankinis iki 5 kg ir registruojamas iki 20 kg), pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas, apgyvendinimas.

*   7 nakvynės triviečiuose numeriuose 5 žvaigždučių viešbutyje – Nurol Club Salima 5* Kemer (Antalya) Turkija, (plaukų džiovintuvas, LCD televizorius, seifas, oro kondicionierius, balkonas/terasa),

*   Pilnas maitinimas viešbučio restorane : viskas įskaičiuota (all inclusive) – atviras bufetas, kur galėsite maitintis pagal savo poreikius, jūsų pasirinktu laiku. Tarp 10:00 – 00:00 val. visi viešbutyje prieinami nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai – nemokami.

*   Į kainą įeina viešbučio paslaugos:

 • 2 baseinai, baseinas su kalneliais,
 • turkiška pirtis,
 • fitneso centras,
 • paplūdimio tinklinis, stalo tenisas, aerobika, krepšinis, mini futbolas;
 • paplūdimio ir baseino rankšluosčiai, skėčiai, gultai;
 • bevielis internetas (tam tikrose patalpose);
 • 2barai;
 • botanikos sodas.

Kelionei reikia turėti pasą, galiojantį 6 mėn. nuo grįžimo datos.

Plačiau apie viešbučio paslaugas: http://www.clubsalima.com.tr/en-US/concept/
Apie viešbutį: http://www.clubsalima.com.tr/en-US/

 

“Net jei galutinis kelionės tikslas būtų nežinomas. Net jei tam tikrą akimirką priimtume klaidingą sprendimą. Dievas, kuris regi tavo drąsą, tau suteiks įkvėpimą, padėsiantį tą klaidą ištaisyti.“ (P. Coelho “Rankraštis, rastas Akroje“)

Dalinuosi praėjusio renginio dalyvių atsiliepimais:

„Šį seminarą man padovanojo dukra. Norėjau atsipalaiduoti, pasijusti ir būti savimi. Renginio vedėjos pasirodė paprastos, nuoširdžios ir atviros. Jaučiu, kaip seminaro metu pakito mano požiūris į save. Aš supratau, kad reikia stebėti save iš šalies ir ieškoti saviugdos, išeities. Didžiausias seminaro indėlis – ėjimas drąsos keliu!!! Pati stebiuosi, bet šį renginį vertinu puikiai, nes jis pakeitė (pasuko) mano požiūrį bei manau, kad pakeis ir bet kokios skeptikės. Šią patirtį rekomenduočiau visoms savo draugėms ir pažįstamoms. “ (Edita)

Kuomet buvau pirmajame moterų savaitgalio renginyje, vedančiųjų natūralumas, ėjimas per savo patirtis paskatino apsispręsti vėl dalyvauti. Atėjo laikas, kai supratau, kad man reikia moterų rato. Tai buvo geras, dvasingas, prasmingas laikas. Atradau kitas moteris. Seminaro vedėjos – išmintingos ir puikios moterys, todėl rekomenduoju jų renginius moterims, kurioms norisi labiau pažinti save per kitas moteris. Taip pat tai – galimybė priimti save netobulą ir tobulą.“ (S.K.)

„Dalyvavau moterų savaitgalyje iš smalsumo. Buvo noras pažiūrėti kaip ir kas. Suintrigavo, kad bus tik moterys ir paskaičiusi aprašymą apie renginio vadoves, supratau, kad bus super. Iki tol galvojau, kad gyvenu puikiai, o pasirodo, kad gyventi galiu ir nuostabiai. Ačiū! Puikus renginys, kuriame dalyvauti verta ! ! ! Jis skirtas tai, kuri jaučiasi su savimi nelabai susidraugavusi.“ (Dalia)

Mane traukia savo srities profesionalai. Ugnė žavi savo žiniomis ir gebėjimais. Moterų savaitgalyje dalyvauti mane paskatino noras bendradarbiauti. Tuo metu jaučiau ir tebejaučiu pokyčius, virsmus. Jaučiausi neužtikrinta. Todėl pasidaviau virsmui, srovei, pokyčiams tiek, kad ta banga eitų sava vaga. Teisinga vaga. Noriu, kad tekėtų viskas per „gėrio Žemę“. Po moterų savaitgalio jaučiu galimybę pasitikėti Aukščiausiomis jėgomis. Jaučiu Dievo palaimą ir Jo teikiamas dovanas. Užmezgiau pamirštą ryšį ne tik su savo dvasia, bet ir su Dievu. Tai – didžiausias indėlis! AČIŪ!“ (A.V.)

<<<<>>>>

 

ĮVYKĘ RENGINIAI:

 Laiminga Moteris – Galinga Moteris

​​Moterų savaitgalis

Rugsėjo 7 d. – 9 d. (V-VI-VII)

Jau trečią kartą mus suburia išskirtinė Birštono dvasia ir mes renkamės į mokymus, skirtus motyvuotoms, drąsioms ir atsakingoms moterims, siekiančioms įgyti ne vien žinių, bet ir praktinių įgūdžių.

Ar nori ką nors keisti savo gyvenime?
• Ar esi pasiruošusi keistis?
• Ar esi pasiruošusi investuoti į pokyčius?
• Ar esi pakankamai drąsi?
• Ar nori susigrąžinti savo galią ir būti laiminga?
• Ar nori sukurti laimingus santykius?
• Ar nori džiaugtis savo artimųjų laime?
• Ar nori laiminti gyvenimą?

Genialioji Levo Tolstojaus frazė skelbia: “Jei nori būti laimingas, būk”.
Nealas Donaldas Walschas knygoje “Pokalbiai su Dievu” rašo: ”pirmas žingsnis ką nors keičiant – suvokti ir pripažinti, kad jūs susitaikote su mintimi, jog viskas taip yra tik todėl, kad šitaip patys nusprendėte…siekite keisti ne todėl, kad dalykas yra blogas, o todėl, kad jis jau neatitinka to, Kas Jūs Esate. Tėra vienintelė priežastis ką nors daryti – patvirtinti visatai tai, kas jūs esate”

Jei nori sužinoti kokie yra žingsniai į laimę ir išmokti juos žengti;
• Jei nori išsiaiškinti savo norus ir baimes;
• Jei nori atskleisti savo drąsą;

MES ŽINOME, KAIP TAI PASIEKTI IR PASIRUOŠUSIOS SU JUMIS DALINTIS SAVO PATIRTIMIS!
Trijų dienų moterų atsiskyrimas tai – gyvenimo pamokos, paremtos asmeninėmis patirtimis ir patikrintos 100%.

Su dviem patyrusiomis lektorėmis:

UGNE MIKALAUSKAITE, kuri savo gyvenime vadovaujasi devizu „gyventi autentišką, drąsų, kūrybingą gyvenimą“, turinčia 11 metų psichoterapinio darbo patirties, rengiančia seminarus įvairiomis temomis. Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai ratu padeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

RŪTA LENKAUSKIENE, turinčia 14 metų patirtį, pradėjus širdžiai mielą veiklą „nuo nulio“, sertifikuota dr.Bacho žiedų terapijos ir teta metodo praktike, holistinės kūno terapijos praktike, lektore, vedančia užsiėmimus Lietuvoje ir užsienyje, afirmacinių kortų „Pažink save“ autore, tinklaraščio „Drugelio efektas“ įkūrėja, laiminga moterimi.

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS? DABAR JŲ TIEK DAUG?

TRYS „TAIP“, ĮKVEPIANTYS RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS MOTERIMS:
Ar gali mokymai būti malonūs?
TAIP! Nes tavęs laukia ilgas savaitgalis (3 dienos: nuo penktadienio14 val. iki sekmadienio 16 val.) prabangiame SPA viešbutyje, pasivaikščiojimai pušyne, Nemuno pakrantėse, kūno sveikatinimo ir puoselėjimo procedūros, malonus aptarnavimas, skanus ir sveikas maistas viešbučio restorane.
Ar gali būti mokymai džiuginantys?
TAIP! Nes praktinės užduotys, patikrintos daugiametę patirtį turinčių lektorių, duoda akivaizdžius rezultatus, pokyčius pastebėsite jau mokymų metu ir džiaugsitės savimi ir pasiektais rezultatais.
Ar gali mokymai būti kūrybingi?
ŽINOMA TAIP! Praktinės užduotys, kurios pažadins tavo kūrybines galias, suteiks įkvepiančių idėjų, kurias galėsi pritaikyti kasdieniniame gyvenime.
***Jeigu nors vieną idėją norėtum įgyvendinti;
***Jeigu suintrigavo nors vienas TAIP;

Tada šis savaitgalis, skirtas būtent tau!

Pasižymėk savo tvarkaraštyje: 2018.09.7-8-9 Birštonas, Royal SPA Residence, Moterų savaitgalis “Laiminga moteris – galinga“

Jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų gidas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas, profesionalios fotografijos, priminsiančios gražias akimirkas ir meditacijos audio įrašas.

„Būk pati tuo pokyčiu, kurį nori matyti gyvenime.“ (M. Gandhi)

Išsamus užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas atsiunčiamas užsiregistravusioms dalyvėms.
Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Investicija į autorinį renginį:
250€ “turbo vyturio” mokestis, galioja sumokėjus visą sumą iki birželio 15d. (Ši kaina yra dovana motyvuotoms ir prisiimančioms 100% atsakomybę dalyvėms. Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, į savo vietą reikės surasti kitą dalyvę).
300€ “vyturio“ mokestis, galioja nuo birželio 16 d. iki liepos 30d. Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki rugpjūčio 30 d.).
350€ “pelėdos” mokestis, galioja nuo liepos 31d iki rugpjūčio 30d. Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki rugpjūčio 30 d.

Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Dalyvių skaičius – tik 12, todėl laiku sumokėdamos mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvės vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Registracija ir pasiteiravimas:

Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541

Į kainą įskaičiuota:
3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos (teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone (chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
∙ Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną (baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
Automobilio parkavimas
Belaidis internetas
Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

Ankstesnių renginių dalyvių atsiliepimai:

“Dalyvavau pernai organizuotame Rūtos ir Ugnės renginyje. Buvimas jame davė jėgų, pasitikėjimo, vidinės ramybės. Prieš renginį buvau pavargusi nuo gyvenimo rutinos, norėjosi vėl atgauti vidinę stiprybę. Ką organizuoja Rūta ir Ugnė visada bus įdomu. Dar niekada neteko nusivilti. Per šį moterų savaitgalį puikiai atsijungiau, pailsėjau, pabendravau su įdomiomis, žaviomis, jautriomis moterimis. Buvo įdomu matyti kaip jos keičiasi, pražysta. Buvo tokia savijauta, lyg atostogavau 2 savaites. Buvo lengva, gera, įgavau naujų jėgų. Rūta ir Ugnė atskleidžia tik tai, ką praėjo pačios. Jų nuoširdumas yra tikras, dėstoma medžiaga – gyvenimiška. Jos paliečia tavo vidų, sukrečia, pakylėja, norisi keistis, siekti daugiau. Jų renginiai skirti moterims, kurios nori keistis pačios, o ne keisti kitus.“ (Dalia)

„Apsispręsti dalyvauti renginyje mane paskatino draugė. Norėjau pakeisti aplinką, jaučiausi nedrąsiai. Labai rekomenduoju šiuos moterų seminarus, nes tai – naudinga sau. Aš pati pasijutau drąsesnė, labiau pasitikinti savimi. Šie moterų ratai – naudinga patirtis visoms moterims, kurios nepasitiki savimi.“ (Zita)

„Manau, kad į Rūtos ir Ugnės seminarą mane atvedė likimas. Jaučiausi blogai – jaučiau pyktį, nerimą, nuovargį. Supratau ir pajutau, kad man šios patirties reikia. Po seminaro atėjo ramybė. Pajutau, kad šiuo metu nerimo nėra. Supratau, kad pykti nėra blogai, tik reikia po to jį paleisti. Rekomenduoju šį renginį visiems, nes bent laikinai (o gal ir ilgam) tampa geriau. Kuriems gera – kad pamatytų šalia esančius kitoje būklėje. Kuriems bloga – kad nurimtų, atsipalaiduotų, patikėtų. Stebuklas – pastebėjau, kad mažmožiai teikia malonumą.“ (Dalia)

Foto: Aistė Virketė

<<<<>>>>

Seminaras moterims

“SĄMONINGAS KELIAVIMAS“

Liepos 4, Trečiadienis 19:00 – 22:00 val.

20180611_105438

“Kuomet ruošiesi kelionei, neprašyk patarimo iš tų, kurie niekada nepaliko namų“. Rumi

Keliavimas – mano aistra ir vis labiau tampa gyvenimo būdu. Nors į patį savo gyvenimą žvelgiu kaip į kelionę, tačiau kelionės Lietuvoje ar svetur, kartu su draugais ar artimaisiais, keliavimas vienai, 8.5 metų patirtis gyvenant kitoje šalyje – Portugalijoje, kartu su Mindfulness praktika ir žiniomis atnešė gausias patirtis ir žinias, kuriomis esu pasiruošusi pasidalinti su didžiausiu džiaugsmu, nes tai – mano pačios išmėginta, patirta, atrasta ir įgyvendinta savame gyvenime.

Sąmoningas keliavimas prasideda tuomet, kai viduje nusiteikiame kelionei su visais jos niuansais, siurprizais ir netikėtumais. Kuomet pasitikime, kad visa vyksta ne šiaip sau, o pasitarnauja mums kaip vertingos patirtys, plečiančios mūsų vidinius ir išorinius horizontus.

Šiame seminare turėsite galimybę panerti į save ir pažinti bei transformuoti savo ribojančias nuostatas ir būsenas, trukdančias iš esmės mėgautis keliavimu. Taip pat išmoksite senovinės technikos, kaip dirbti su savo baimėmis taip, kad vietoje kovos ar pasidavimo, panaudotumėte jas gilesniam savęs pažinimui bei saviugdai.

Renginyje jūsų laukia eilė praktinių užduočių, o tos, kurios nuspręs leistis su mumis į kelionę Spalio mėnesį (kelionė su autorine programa “Mano kelionės – vidinės ir išorinės“) , gaus dovanų specialiai paruoštą praktikų vadovą ir šis renginys bus dovana už drąsą ir iniciatyvą keliauti kartu 🙂.

Investicija į renginį: 15 Eur./ Nemokamai (norinčioms registruotis į Spalio mėnesio kelionę)

Data: Liepos 4, Trečiadienis, 19:00 – 22:00

Vieta: Sveikatingumo ir saviugdos mini studija Kaune (tikslias koordinates gausite užsiregistravusi į renginį)

Kontaktai registracijai:

Registravimosi į renginį sąlygos: 15 Eur. įmoka į nurodytą sąskaitą (sąskaitos duomenis gausite el. paštu)

Studija – nedidelė, tad vietų skaičius – ribotas! Paskubėkite registruotis!

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, jums nereikia jokių žinių, įgūdžių ar pasiruošimo.

“Kiekviena būtybė yra piligrimas, nesvarbu, žino ji tai ar nežino.

Kodėl neretai: iškeliauji toli, kad grįžtum? Kad pamatytum save iš šalies – kaip praeinantį sapną, laikinumo blyksnį… Kad suprastum labai svarbią ir paprastą tiesą – esi kelyje visados. O sykiu – tebestovi prie vis taip pat tekančios ir tekėsiančios būties upės (pasak išminčių, galėjai ir niekur toli nekeliauti – tiesiog stovėti ir žiūrėti į tėkmę…).Birutė Mar “Cinamonu kvepiantys namai“

<<<<>>>>

keliai ir takeliai

Praktinis-Teorinis seminaras

“Mano gyvenimo istorija – priemonė mano pokyčiams“

 Visi mes daugiau mažiau pažįstame savo gyvenimo istoriją, bent jau sąmoningą jos dalį. Tačiau ar žinome, kaip galime ją naudoti kaip saviugdos priemonę ir kaip pokyčius nešantį mūsų potencialą? Ar suvokiame savo patirtas traumas ir ar atpažįstame jų poveikį mūsų gyvenimui? Ar įsisąmoniname susikurtą gyvenimo scenarijų, ar žinome kaip jį atpažinti ir kaip konstruktyviai integruoti į savo gyvenimą?

Visa tai ir dar daugiau sužinosime šiame teoriniame-praktiniame seminare, kuris supažindins su terapinio ir edukacinio modelio, vadinamo “Švelniąja Bio-Energetika“ perspektyva ir galimybėmis bei metodais.

Šio seminaro metu:

 • Išsiaiškinsime “gyvybinės energijos“, “traumos“ ir “šarvų“ sąvokas bei tipus ir suvoksime kaip jos mus veikia ir riboja;
 • Praktinės dalies metu sudarysime individualią gyvenimo traumų schemą;
 • Išmėginsime keletą skirtingų gyvybinės energijos pajutimo pratimų;
 • Sužinosime kaip naudoti šias žinias savęs pažinimui, saviugdai ir terapijai.

Visiems dalyviams bus suteikta dalomoji medžiaga!

 

 

<<<<>>>>

btm

Gydančio prisilietimo kursai

“Drugelio prisilietimo masažas“ ir “Braziliška pėdų akupresūra“

 Švelnaus prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas įvairiais eksperimentais. Jais nustatyta, kad kuo švelnesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus kūną ir turi ilgiau trunkantį poveikį. Vieni iš žymiausių mokslininkų, terapeutų paskyrusių savo gyvenimą šiems tyrimams ir teorinės bazės bei praktinių terapinių metodų sukūrimui, yra Vilhelmas Reichas ir jo dukra – Eva Reich.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje socialinio pedagogo/darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, masažuotojo, kineziterapeuto, akušerio ir kt. praktikoje. Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme.

Taip pat jį galima taikyti pagalbai ir gydymui: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Braziliška pėdų akupresūra padeda subalansuoti organizmą bei malšinti skausmą.

Kursų turinys:

 • Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;
 • Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai;
 • Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga su masažo atlikimo gairėmis. 
 • Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Gentle Bioenergetics Institute“ sertifikuota DPM taikytoja ir instruktorė)

 

<<<<>>>>

lotus

Specialus Praktinis Meditacijos Užsiėmimas
19:00 – 20:30 val.

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį.

Specialūs praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes. Todėl kiekvieno specialaus užsiėmimo programa yra sudaroma parenkant skirtingas meditacijos technikas.

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas, įgūdžiai ar žinios.

Programa:

* Fiziniai pratimai iš gydančiosios Tibeto jogos “Lu Jong“,
* Meilės ir Atjautos ugdymosi praktika,
* Meditacijos praktika, naudojant vizualizaciją “Apsivalymo meditacija Vajrasattva“,
* Praktikos integravimas ir dedikavimas.

 

<<<>>>>

Matizes Dumont_PAZ (inspirado em Portinari)

Moterų savaitgalis
„Priimti save – pamilti save – įgalinti save“

Gegužės 26 – 27 – 28 dienomis (V-VI-VII)

Ką man reiškia būti moterimi? Kiek aš pažįstu savo prigimtį? Kiek gerbiu savo moteriškumą? Kiek mano gyvenime vietos įvairioms moteriškos prigimties apraiškoms, moterystės potencialui? Kokias etiketes esu įpratusi sau klijuoti, kokius vaidmenis prisiimti? Kokia moterimi leidžiu sau būti? Kokia moterimi norėčiau būti? Ką darau tam, kad atrasčiau ir nesitapatinčiau su mane ribojančiais ir žalojančiais įvaizdžiais ir rolėmis? Ką darau tam, kad tapčiau tokia moterimi, kokia noriu būti?

Manau, kad šie klausimai yra esminiai kiekvienos moters gyvenime, nes padeda iš tikrųjų pažvelgti į save, pažinti save ir atrasti savo potencialą. O moters potencialas yra didžiulis. Moters prigimtis yra lyginama su viską savyje talpinančia erdve. Rytietiškoje filosofijoje moteriškas pradas yra siejamas su kaita, judesiu, tekėjimu, šokiu, pilnatve, spindesiu, ryšio kūrimu, jausmais, pasitikėjimu ir atsivėrimu bei meile. Moteriška prigimtis yra daugiaplanė ir itin jautri ne tik emociniame lygmenyje, tačiau ir kūno (5 pojūčių) lygmenyje. Moteriška prigimtis yra lanksti ir prisitaikanti prie gyvenimo aplinkybių, kūrybinga ir spontaniška. Moteriška prigimtis gali ištirpti kitame, o taip pat būti stipria ir kovinga bei atvira ir visaapimančia. Ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių, kiek mes save pažinsime ir kiek išnaudosime savo potencialą…

Šio ypatingo atsiskyrimo metu, moterų rate, mes gilinsimės į moterišką pradą, remdamosi klasikine čakrų sistema, septyniais būties planais – teta gydymo filosofija, aromaterapijos, dr. Bacho žiedų terapijos pagrindais ir Tibeto Tantrajanos budizmo žiniomis. Atsiskyrimo metu mus lydės ir ypatingi užsiėmimai, pratimai bei praktikos, tokios kaip šokiai ratu, gydančios Tibeto Jogos „Lu Jong“ pratimai, nesudėtingi masažai, įvairios meditacijos technikos, afirmacijos bei visa eilė kitų praktikų, padėsiančių kiekvienai asmeniškai atrasti, išgyventi ir integruoti gautas žinias bei įgalinti savo moterystės potencialą.

Moteriškos prigimties savivoka išgyveno labai ilgą ir komplikuotą istoriją, kuomet buvo engiama, niekinama ir išnaudojama, tuomet iškilo feministinis judėjimas, kovojęs už moterų teises ir laisves. Atkeliavome į laikus, kuomet atėjo metas atrasti visą savo moteriško prado spektrą, moteriško būvio pilnatvę, esančią anapus visų įmanomų etikečių.

Taip pat jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų vadovas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas!!!

 

Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Visos dalyvės gaus teorines ir praktines žinias bei gaires, kaip jas integruoti į savo kasdienį gyvenimą.

Renginio kaina: 250, € ( “Vyturio” mokestis, galioja iki gegužės 10 d.)  280, € (“Pelėdos“ mokestis, galioja nuo gegužės 11 iki 19 d.) Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki gegužės 19 d.)
Dalyvių skaičius – 12, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.
Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.
Registracija ir pasiteiravimas:

Ugnė Mikalauskaitė: ugneboane@gmail.com, + 37065079686   

Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541 

Į kainą įskaičiuota:

 • 3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos ( teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
 • 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone ( chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
 • Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
 • Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
 • SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną ( baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
 • Automobilio parkavimas
 • Belaidis internetas
  Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

Lektorės:

Ugnė: Savo gyvenime vadovaujuosi devizu „gyventi pagal savo pajautą“. Tai mane veda itin kūrybingu, netikėtu ir kupinu atradimų keliu, skatinančiu vis įvairiapusiškiau atrasti ir realizuoti save kaip moterį. Psichoterapinis darbas ir Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai padėjo ir tebepadeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.
Tinklalapis: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com,
FB: https://www.facebook.com/psichoterapija.joga.meditacija

Rūta: Esu moteris – dukra, sesuo, mama, žmona, todėl ir temos, kuriomis dalinuosi yra labai moteriškos, pačios išjaustos ir išgyventos. Susitikimai su kitomis moterimis kvapų, žiedų, prisilietimų pasaulyje atskleidė įvairių moters gyvenimo pusių. Akivaizdu, kad mūsų kasdienybė yra ne vien rožėmis klota, jos, kaip žinoma, nuostabiai kvepia, bet ir skaudžiai duria. Kaip ir gyvenime, jei nori mėgautis rožės kvapu ir grožiu, turi pirmiausia ją pasiekti ir nuskinti. Kartais pasiseka, nes gauni rožę, suvyniotą į popierėlį. O būna, kad tenka pajusti skaudų dūrį, aiktelti, priglausti kraujuojantį pirštą prie lūpų, šiek tiek pakentėti ir štai – rožė jau tavo rankose.
Ciklas „Apie ką moterys tyli?“gimė iš mano dešimties metų kelionės, kurią pradėjau, uždariusi duris į praeitį ir išėjusi į naują gyvenimą. Be kuprinės, be daiktų, bet vedina didžiulio troškimo patirti kažką visiškai naujo. Per tą dešimtmetį savo kelyje sutikau daug įvairių žmonių ir visi jie mane ko nors mokė, o jų pamokos buvo visokios: vieni glosti, antri barė, treti virkdė, ant ketvirtų pati liejau pyktį, kiti šluostė ašaras ir guodė. Tačiau visi jie ko nors naudingo mane išmokė. Praėjusi šį kelio etapą ir išmokusi savo pamokas, ėmiau dalintis patirtimi. Atsirado, kas išklauso, pasiima tiek, kiek reikia ir ko reikia, ir keliauja toliau per savo gyvenimus, savo keliais, jau kažkuo praturtėję.
Tinklalapis: http://www.drugelioefektas.com, FB: https:drugelioefektas.com

<<<<>>>>

leaf det 1

Specialūs praktiniai Meditacijos užsiėmimai

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį.

Specialūs praktiniai meditacijos užsiėmimai, rengiami kas pora mėnesių, suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes. Todėl kiekvieno specialaus užsiėmimo programa yra sudaroma parenkant skirtingas meditacijos technikas, tiek “klasikines“, tiek ir naudojant vizualizacijas bei dinamines meditacijas. Sekite renginių tvarkaraštį.

Daugiau apie Mindfulness meditaciją: https://ugnemikalauskaite.wordpress.com/praktikos/mindfulness-meditacija

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras

“Mano baltoji-raudonoji-juodoji moteris“

Moteriškumas – itin judrus, kintantis, turtingas savo išraiškomis pradas. Jį tyrinėjant ir išgyvenant atrandame visą eilę moters pavidalų ar būvių, kuriuos kiekviena savy nešiojame kaip didžiulį potencialą. Tačiau visus juos apibendrinti galima keliais simboliniais moteriškos energijos įvaizdžiais, tai: “baltoji moteris“ – tyra mergelė, deivė, “raudonoji  moteris“ – aistringa, fatališka, brandi moteris-laumė ir “juodoji moteris“ – bebaimė karė, ryžtinga amazonė… Visas jas apjungia “Dakinė“ – moteris-žynė, savy darniai glaudžianti ir panaudojanti visą moteriškos energijos išraiškų spektrą.

Šis pasaulio tautų šokių ratu susitikimas skirtas mūsų moteriškajam pradui ir šių moteriškų būvių išgyvenimui bei pagerbimui. Nes visi jie mums reikalingi ir savy slepia didžiulį potencialą praturtinti mūsų egzistenciją savirealizacijos galimybių gausa.

Kruopščiai parinktas šokių ir melodijų repertuaras lydės mus į šią ypatingą kelionę, padėsiančią atrasti ir pabudinti savy moteriškos energijos galią.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Pasaulio tautų šokių ratu patirtis – 5 metai, (mokytojai: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija), Alvaro Pantoja (Brazilija).

<<<<>>>>

 

<<<<>>>>

mindfulness111a

Praktinis Meditacijos užsiėmimas

Mindfulness (sutelkto proto meditacijos) žinios yra paremtos Tibetietiško budizmo filosofija ir psichologija. Tačiau praktikuoti mindfulness meditaciją gali kas tik nori, nepriklausomai nuo religinių, filosofinių pažiūrų, lyties ar sveikatos būklės. Tai – senas ir itin gilus saviugdos metodas, prieinamas kiekvienam, norinčiam save pažinti ir ugdyti. Jis išsiskiria gausia technikų įvairove, kas šį metodą padeda prisiderinti pagal savo poreikius ir charakterį. Praktiniai meditacijos užsiėmimai suteikia jums galimybę susipažinti su skirtingomis meditacijos technikomis ir patiems patirti jos poveikį bei pritaikymo galimybes.

Programa:

* “5 Elementų“ masažas,
* Fiziniai paruošiamieji pratimai iš Tibeto gydančiosios jogos “Lu Jong“,
* Subalansuojantis kvėpavimo pratimas “vazos kvėpavimas“,
* Meilės ir Atjautos ugdymosi praktika,
* Sėdimoji Mindfulness meditacija, keičiant koncentracijos objektus,
* Šokolado meditacija,
* Praktikos integravimas ir dedikavimas.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

coffee-meditation

Ypatingas meditacijos “Mindfulness“ užsiėmimas

Metų pradžia – pereinamasis laikas, kuomet labai svarbu atrasti naują motyvaciją rūpintis savo kūno ir proto sveikata. Ne vienam iš mūsų natūraliai kyla noras padėti sau jaustis geriau, labiau atsipalaiduoti, nesureikšminti ir mažiau dramatizuoti savo problemas, pagerinti tarpusavio santykius. Visų šių pozityvių pokyčių šaknys slypi mumyse, o jas pasiekti padeda sutelkto proto meditacija Mindfulness.

Šio užsiėmimo metu patirsime sutelkto proto būseną judesyje, sėdimoje meditacijoje ir arbatos gėrimo rituale.

“Mindfulness  tai – poilsis esamoje akimirkoje, kuomet protas tampa budriu ir aiškiu. Mindfulness tai – menas paleisti savo mintis ir atrasti tyrą bei natūralų savo vidinės išminties šaltinį. Mindfulness  tai – sulig kiekvienu įkvėpimu išgyvenamas gyvybės stebuklas, sulig kiekvienu pojūčiu – dėkingumas, kad galime jausti, kiekvienoje akimirkoje atrandama vidinė laisvė. Mindfulness tai – paprastumas, kiekviename arbatos gurkšnyje slepiantis meilės vandenyną.“ (Ana Taboada)

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Vietų skaičius ribotas!

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Mindfulness instruktorė)

<<<<>>>>

stock-photo-39934492

Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras

“7 Tylos Atspalviai“

Po šventinio šurmulio svarbu vėl atrasti savo vidinį centrą… Jį mums padeda atrasti vidinė tyla. Judesys ir muzika gali vesti į gilų vidinės tylos išgyvenimą. O ir pačių tylos išgyvenimų būna įvairių, tarytum “nuspalvintų“ subtiliais atspalviais. Kokie tie atspalviai? Kiekvienas gali juos atrasti tik asmeniškai, dalyvaudamas, išgyvendamas, tyrinėdamas. Tad šiame pasaulio tautų šokių renginyje nersime į vidinės tylos patirtis, į kurias mus palydės šokiai ratu. Specialiai parengta programa paruoš ir žingsnelis po žingsnelio ves į asmeninius vidinės tylos išgyvenimus per melodiją ir pasikartojančius paprastus šokio judesius, per kontaktą su savimi ir su kitu. Nes šokį ir muziką persmelkianti tyla pasiekia mūsų esmę…

“Vidinė tyla suteikia protui aiškumą.
Ji padeda branginti savo vidinį pasaulį.
Kuomet susiduriame su problemomis ir iššūkiais,
ji mus veda gilyn į save –
link ramybės ir įkvėpimo šaltinio.”
Deepak Chopra

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Pasaulio tautų šokių ratu patirtis – 5 metai. Mokytojai: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija, Alvaro Pantoja (Brazilija)

<<<<>>>>

SONY DSC

Specialus Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Jong užsiėmimas

Šaltu metų laiku, kuomet šaltis kviečia susitraukti, kuomet kūnas tarsi sustingsta, kuomet drėgmė veikia sąnarius ir jaučiame stuburo skausmus ypatingai svarbu skirti savo kūnui dėmesio jį mankštinant. Gydančios Tibeto jogos LU JONG pratimai sukurti specialiai mūsų sveikatinimuisi. 4 pratimų grupės padeda palaikyti stuburo sveikatą, pasirūpinti savo raumenų tonusu, vidaus organų darniu funkcionavimu bei palengvinti virškinimo, uždegimines, kvėpavimo takų, akių ligas, o taip pat ir gerinti emocinę būseną. LU JONG vadinama Tibeto brangakmeniu, nes tai – ypatinga sveikatingumo sistema, kurią reguliariai praktikuodami galime džiaugtis puikiais rezultatais: gera savijauta, emociniu stabilumu, energingumu ir puikia nuotaika.

Šioje 2 valandų praktikoje mes atliksime 3 Lu Jong pratimų grupes kartu su papildomomis praktikomis. Tai leis mums įsijausti į Lu Jong ritmą ir pajusti, kaip palaipsniui kūnas atsipalaiduoja ir tampa “patogesniu“, o protas nurimsta ir suteikia erdvės pasitenkinimui ir vidiniam gerbūviui.

Prisijungti gali kiekvienas norintis. Dalyvavimui nereikia jokių išankstinių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (“Nangten Menlang International“ Sertifikuota Lu Jong instruktorė)

<<<<>>>>

a60e6e2c40a7f3200007032016222749

Pasaulio tautų šokiai ratu “Šokis kaip Kelionė”

Ar pastebėjote, kad keliauti galime pačiais įvairiausiais būdais, nes kiekviena kelionė gali turėti įvairiausias kryptis: į kitą vietą, į kitą kultūrinį kontekstą, į save, į kitą sąmonės būseną, į kitą nuotaiką, į kitą žmogų, o taip pat ir metų laikais, elementais, mėnulio fazėmis …

Šokiai ratu mums suteikia tokią galimybę – įvairiopai keliauti: melodijos ir ritmai, atkeliavę iš kitų šalių, mus veda per skirtingas kultūras ir nardina į skirtingas emocines būsenas (nuo džiugių ir ekspansyvių iki nukreiptų vidun, meditatyvių), kiekviename šokyje – jo istorijoje ir choreografijoje – slypinčios prasmės padeda išgyventi tam tikras specifines patirtis; judėjimas ratu įvairiausiomis kryptimis lydi mus į savo centrą ir vėlei į išorę, kur atrandame savo vietą tarp kitų;  ritmas ir pasikartojimas įveda mus į savo gelmes… Kūnas juda, sukyla pojūčiai, protas nurimsta ir mes keliaujame, visi kartu, tačiau ir kiekvienas asmeniškai – savo kelionę…

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių. Tereikia tik noro keliauti, šokti, patirti. 🙂

<<<<>>>>

Sutelkto Proto Meditacijos – “Mindfulness” pristatomasis seminaras

mindfulness_poster_UK

Šiame seminare susipažinsite su meditacijos pagrindais ir įgysite žinių, kaip šią itin naudingą praktiką pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.  “Mindfulness” meditacija (Sutelkto į vieną tašką proto meditacija) – skamba taip paslaptingai… Daugelis esame girdėję apie šį meditacijos tipą, o įvairiausių sričių mokslininkai, pasauliniu mastu, pateikia vis daugiau informacijos apie jos naudą. Tačiau… retas kuris iš tiesų išdrįsta į tai pasigilinti ir imtis praktikos. Knygose randamas žinias, deja, nėra paprasta pritaikyti savo gyvenime, ypač, kai metodai ir praktikos yra mums nauji. Neseniai Portugalijoje įgyvendinau seną savo svajonę – baigti Mindfulness mokytojų kursus, vedamus Tibeto Lamos Tulku Lobsang Rinpoche. Šie kursai gerokai pagilino mano žinias, kuriomis mielai pasidalinsiu su jumis seminare.

Seminaro metu sužinosite:
* Kas yra meditacija,
* Kam meditacija reikalinga,
* Kas yra sutelkto proto – Mindfulness meditacija,
* Tinkamos sąlygos meditacijos praktikai: vieta, laikas
* Koks tinkamas pasiruošimas meditacijos praktikai: kūno, kalbos ir proto paruošimas; teisinga meditacinė kūno poza,
* Meditacijos praktika – nuo ko pradėti, meditacijos objektai,
* Patarimai po meditacijos praktikos,
* Tarp meditacijos sesijų,
* Klaidingo meditacijos suvokimo aspektai.

Kiekvienam dalyviui bus įteikta dalomoji medžiaga su meditacijos praktikos gairėmis. 

Seminarą ves: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Sertifikuota “Nangten Menlang International Institute”)

<<<<>>>>

roda xamanica

“Pasaulio Tautų Šokių Ratu” susitikimas

Susitikimo metu šoksime įvairių tautų šokius, su kuriais susipažinome renginiuose su Maria Barroso, jos apsilankymo metu.

Gali dalyvauti visi, kas nori šokti, atsipalaiduoti, pajusti pozityvų šokių ratu poveikį.

 <<<<>>>>

Vakaras su Marija Barroso ir Pasaulio tautų šokiais ratu

ranku ratas

Balandžio 22 d. 18 val. Kauno Valdorfo mokykloje (aktų salėje) vyks vakaras „Pasaulio tautų šokiai ratu“. Susitikimas su profesionalia šokėja ir modernaus šokio mokytoja iš Portugalijos Maria Barroso. Ji yra kilusi iš Brazilijos, tačiau jau apie 16 metų gyvena Portugalijoje, Vila Nova de Gaia mieste ir dirba šokių mokykloje “Ginasiano” Porto mieste, kur moko modernaus – šiuolaikinio šokio. Susitikime galėsite susipažinti su Maria, pajusti, kas yra pasaulio šokiai ratu ir pasidžiaugti pozityviu ir įvairiapusiu jų poveikiu.

Pasaulio tautų šokiai ratu, dar vadinami “Sakraliniais šokiais ratu” tai – unikali galimybė stiprinti kontaktą su savo kūnu, lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją, ritmo pojūtį, ugdyti socialinius įgūdžius, bendruomeniškumo dvasią ir tiesiog džiaugtis šokio ir skirtingų tautų melodijų teikiamu malonumu.

<<<<>>>>

PASAULIO TAUTŲ ŠOKIAI RATU

„RYŠYS JUDESYJE“

 a roda da juventude[1] - Pablo Picasso

Šokti tai – patirti nuotykius didžiojoje kelionėje, kuri yra pats gyvenimas.“ (Klauss Vianna)

Pasaulio tautų šokių ratu seminaras „Ryšys judesyje“ – praktinis-patyriminis seminaras, skirtas visiems, norintiems patirti šokį kaip priemonę, padedančią ugdyti save bei rūpintis savimi ir savo sveikata. Šokiai ratu yra itin turtinga galimybėmis ir poveikiu praktika, kuria ne tik galime džiaugtis patys, tačiau galime ją pritaikyti ir įvairaus pobūdžio veiklose su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis.

Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis.

Seminaro metu sužinosite apie Pasaulio tautų šokių ratu kilmę, išmoksite apšilimo pratimų bei visos eilės skirtingų šalių šokių choreografijų. Tuo pačiu, sužinosite, kaip galite pritaikyti šią praktiką įvairiose veiklose (socialiniame, pedagoginiame, terapiniame darbe su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis).

Tam, kad galėtumėte dalyvauti šiame seminare, jums nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas, gebėjimai ar žinios. Visi šokiai yra paprasti, jų choreografija išmokstama prieš kiekvieną šokį.

 • Seminarą vedė: Maria Barroso (Brazilija/ Portugalija)

Seminaras vyko portugalų kalba ir buvo verčiamas į lietuvių kalbą.

 Maria - dancas circulares

Maria Barroso yra brazilų-portugalų kilmės profesionali šokėja ir mokytoja, dirbanti su vaikais, paaugliais, suaugusiais ir senjorais. Šokį ji naudoja kaip priemonę saviugdai ir sveikatingumui. Pasaulio tautų šokių ratu renginius Marija rengia jau eilę metų ir šių žinių sėmėsi iš: Friedel Kloke (Vokietija), Álvaro Pantoja (Brazilija) bei Geneviève Khemtémourian (Prancūzija).

https://pasauliotautusokiairatu.wordpress.com

<<<<>>>>

 3-asis „MOTERŲ RATAS“

12974323_592218257606334_4134834559890530436_n
Kaune, Šiaurės 8a. Raiškos terapijos centre

Štai ir balandis su saule, su pumpurais su pragydusiais miškais, kartu su juo ir III čiasis Moterų ratas vėl kviečia bendramintes moteris balandžio 21 d. 18:30 – 21:00. Pajuskite pavasarį, atgimkite sau ir kitiems iš naujo.
Šio moterų rato tema – Aš esu, tas kas esu“ . Tema skirta sau. Pradėsime nuo ritualo, apsivalymo, skaitymo. Pajudėsime baqua technika- judėjimu Monada (vaikščiojimu pagal schema). Toliau seks sakralusis savo Mandalos kūrimas, piešimas. Savo Mandalos išvaikščiojimas. II dalis Pasaulio tautų šokiais su ir meditacija, bei kiti mieli ritualai.
Ką reikėtų turėti:

 • Žvakę (stabiliai stovinčią).
 • Truputį saldumynų sau ir kitai..
 • Jei turite skriestuvą ir savo mylimus pieštukus bei norimos spalvos A3 formato lapą popieriaus vatmano.

*******
Kas yra Moterų ratas ? – Tai erdvė visoms, įvairaus amžiaus, galimybių, kultūrų, išsilavinimo moterims, kurios nori pasidalinti tuo ką turi ir išmokti to, ką pasiūlys kitos moterys. Tai poilsio erdvė, tai autentiškos savęs atradimo erdvė. Piešime, siuvinėsime, šoksime, lipdysime, kursime papuošalus, rankdarbius, dovanas sau, namams, artimiesiems. Bus ritualų, relaksacijų/ meditacijų knygų skaitymo, dainų ir kt. dovanų sau, ką pamiršote iš vaikystės 🙂
Tai – moters vidiniai namai, kuriuos ji galės susikurti ir visada į juos sugrįžti.

*******
Tai – saugi erdvė, kurioje atras vietą: pasidalijimas, kūryba, poilsis, įkvėpimas, juokas, šokis. Iki malonaus 🙂

<<<<>>>>

______________________________________________________________

2-asis „MOTERŲ RATAS“
Kaune, Šiaurės 8a. Raiškos terapijos centre
danc3a7a-circular-sbh

 

 Šio susitikimo metu jus pasitiks Ugnė Mikalauskaitė su ypatingais ir sakraliais Pasaulio tautų šokiais ratu ir tik moterų ratui skirtais ritualais, Sigita Kupčiūnienė šį kartą su trupučiu skaitymo, pasidalijimo…, Rūta Klevaitė su siuviniais (kursime dovanėles mamai, draugei, sau).

2-asis Moterų Ratas skirtas vidinio santykio su savo mama, ar savo vidine išmintimi pastiprinimui, atgaivinimui.

“Siuvinėjimas gali būti meditacijos forma. Arba ramaus, kūrybingo būvio forma..“ Rūta su jumis, pasidalins medžiagų, siūlų, spalvų, tekstūrų magišku džiaugsmu. Siuvinėsim – medituosim – būsim...“ (Rūta Klevaitė)

Ką reikia turėti?

1. Žvakę (stabiliai stovinčią).
2. Truputį saldumynų sau ir kitai.
3. Jei turite, atsineškite siuvinėjimo adatą ir siuvinėjimo siūlų, siuvinėjimo lankelį ir medžiagėlę (geriausia lininė drobelė, mažiausi jos išmatavimai 50×50 cm.)
Jei neturite medžiagos, ji visoms dalyvėms bus paruošta.

<<<<>>>>

Seminaras

“Tibeto Išminties Kardas Tog Čod –

Darbas su savo pykčiu, baimėmis ir lūkesčiais”

 togchodlogo

Kas gi yra ta tokia mįslinga saviugdos praktika Tog Čod? Kokia jos kilmė? Kokia jos paskirtis, koks jos tikslas? Kokia Tog Čod filosofija? Ką reiškia praktikos metu naudojamas kardas? Kodėl atliekame specifinius judesius ir kvėpavimą? Kam skirtos praktikos metu naudojamos maldos ir mantros? Visa tai ir dar daugiau sužinosite šiame seminare.

Seminaro metu taip pat išmėginsime ypatingos energetinės Tibeto Jogos Tsa Lung pratimus, itin giliai veikiančios mūsų vidinius kūno kanalus.

Ar jūs jau užsiimate Tog Čod praktika, ar norite su ja susipažinti, šiame renginyje tikrai gausite naudingos sau informacijos. Nes Tog Čod siunčiama žinia naudinga kiekvienam, nepriklausomai nuo kultūrinių, religinių įsitikinimų, lyties ar amžiaus:

„Esame savo minčių apie praeitį ir ateitį kaliniai. Tai – lyg šešėliai, kurie mus persekioja užtemdydami esamos akimirkos šviesą. Slepiamės tuose šešėliuose, pilni praeities baimių ir ateities lūkesčių. Mūsų konceptualus protas laiko mus savo paties sukurtame pragare. Turime „nukirsti savo galvą“! Tam mums reikalingas Tog Čod.“ (Lama Tulku Lobsang)

——————————————————–

Seminaras “Meilė ir tarpusavio santykiai /budistinė perspektyva”

“Žmonės laukia kažko, kas suteiktų jiems meilę, tačiau ar meilė yra kažkas, ką gali duoti ar imti? Ne, meilė yra tai, ką tu atpažįsti savyje.” (Tulku Lobsang)

deimantine sirdis

Vasario mėnesį jau įpratome paminėti ir švęsti Švento Valentino dieną, kuomet stengiamės nustebinti bei palepinti savo artimą mylimą žmogų dėmesiu ir jaukia dovanėle. Tačiau šis metas taip pat mums gali tapti galimybe pasvarstyti, kas gi yra meilė. Kas slypi už mūsų meilės jausmo? Kokia meilė gali būti? Ar meilę galima imti ir duoti? Ką reiškia meilė sau ir meilė kitam bei ar jos tarpusavyje susiję? Koks ryšys tarp meilės ir laisvės?

Šie ir kiti klausimai yra raktai, galintys atverti duris į sąmoningesnį ir gilesnį meilės suvokimą bei išgyvenimą. O šis išgyvenimas gali praturtinti ne tik jus pačius, bet ir jūsų tarpusavio santykius. Lai šis Vasario mėnuo tampa naujų įžvalgų ir patirčių kupina dovana vienas kitam.

——————————————————–

<<<<>>>>

Vaikų Menų Festivalis

Kauno Žalgirio Arenoje

Vaiku menu festivalis

Vaikų menų festivalis – pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis tokio pobūdžio renginys, kuriame vaikai ir jų tėveliai galės dalyvauti bei išbandyti įvairias menines veiklas ir pasirodymus. Projekto tikslas – vaikams ir jų tėveliams parodyti, koks neįtikėtinai įvairus ir įdomus gali būti meno pasaulis ir kokia išlaisvinanti, atpalaiduojanti ir ugdanti gali būti kūrybos magija. Renginyje vyks įvairiausių meno sričių pasirodymai bei kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 0 iki 14 metų amžiaus.

14:15 – 16:00 val. – dalyvaukite “Kūrybinėse dirbtuvėlėse“, kuriose galėsite išbandyti:

familyyogapic

Vaikų tėvų žaismingos jogos Lu Džong užsiėmimai (vaikams nuo 6 metų): Būti kartu, žaisti, sportuoti, kvėpuoti, džiaugtis – Lu Džong ir kiti pratimai, žaidimai bei sveikatingi užsiėmimai padeda atsipalaiduoti, iš širdies pasilinksminti, o taip pat ir užmegzti bei stiprinti tarpusavio ryšį, pakoreguoti savo laikyseną, sveikatinti stuburą, stiprinti raumenis ir sąnarius, imuninę sistemą, ugdyti gebėjimą susikaupti.

ciranda

Pasaulio tautų šokiai ratu: Šokti galime kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų. Žaidimo elementai šokyje stimuliuoja linksmą, smalsią, gyvybingą mūsų asmenybės pusę, kuri padeda mums tapti lankstesniais, atsipalaiduoti, o taip pat lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, bei socialinius įgūdžius.

 Visą renginio programą rasite:

https://www.facebook.com/vaikumenufestivalis

<<<<>>>>

DETOX ŠEŠTADIENIS!!!

Apsivalyk – Atsipalaiduok – Atgauk jėgas

Po savaitės bėgyje patirto nerimo ir streso besisukant įprastų darbų, pareigų ir veiklų ratuose, skirkite laiko kokybiškam atsipalaidavimui, jėgų ir emocinės pusiausvyros bei proto aiškumo atgavimui. Trys ypatingos technikos padės apsivalyti nuo kūno ir proto įtampų, vidinės sumaišties ir diskomforto. Tai – tarsi generalinis išsivalymas tam, kad atkurtume ryšį su savimi, iš tikrųjų skirtume laiko savo sveikatai ir gerai savijautai, kad pasidžiaugtume harmoningo judesio, kvėpavimo ir vidinės galios teikiamu malonumu bei pasiruoštumėme ateinančią savaitę pasitikti su nauja energija.

Pasaulio tautų šokiai ratu: 14:00 – 15:00 val.

Šokti galime kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų. Šokdami atsiveriame džiaugsmui, spontaniškumui ir bendravimui. Ši praktika: lavina pusiausvyrą ir koordinaciją, stimuliuoja smegenų veiklą, ugdo socialinius įgūdžius bei pasitikėjimą savimi.

Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong: 15:15 – 16:15 val.

Lu Džong – tai Tibeto medicinos žiniomis grįsta terapinė praktika, kuri apvalo, perkeičia, nuramina ir gydo, suteikdama sveikatą ir energiją. Sulig kiekvienu judesiu jūs išgyvensite vis gilesnį atsipalaidavimą, užmegsite ryšį su savo kūnu ir pasijusite apsivalę, lankstesni, gyvybingesni ir puikios nuotaikos.

 Tibeto Išminties Kardas Tog Čod: 16:30 – 17:30 val.

Tog Čod – lyg „proto dušas“, nuplaunantis visą vidinį chaosą, stresą ir baimių bei lūkesčių surežisuotus filmus. Susikaupimas ir galia, lydintys šią galingą dinaminę meditaciją, padeda atgauti proto ramybę, aiškumą, o taip pat ir pasitikėjimą savimi bei emocinę pusiausvyrą.

<<<>>>>

Seminaras Besilaukiančioms

“Džiaugsmingas judėjimas, kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms“

GYDANČIOJI TIBETO JOGA LU DŽONG visapusiškai veikia besilaukiančių mamų fizinę, emocinę ir proto būklę, padėdama šiuo ypatingu laikotarpiu giliau pajusti save ir ryšį su savo kūdikiu, o taip pat jaustis sveikesnėmis, ramesnėmis ir laimingesnėmis.

KŪRYBINĖS RAIŠKOS PROGRAMOJE sužinosime, kodėl svarbu besilaukiant nurimti, būti harmonijoje su savimi, kaip padėti sau laukimo metu, kaip priimti save besikeičiančią,  pasitelkiant kūrybą, dailę, raišką.  Aptarsime visas siūlomas raiškos priemones ir būdus, pamatyti darbų pavyzdžius, kuriuos bus siūloma išmokti sukurti/pasigaminti.

Programa “Į GYVENIMĄ SU MUZIKA padės pasimokyti nesudėtingų dainų, pasiklausyti muzikos kūrinių, skatinančių naudingai ir maloniai praleisti laiką. Sužinosime apie muzikos poveikį būsimam kūdikiui, kuris susijęs su besilaukiančios mamos emocine būsena.

 Kokia gali būti geresnė investicija į savo ir savo kūdikio sveikatą?

 

 

Įrašo “VEIKLOS-RENGINIAI” komentarai: 9

 1. Atgalinis pranešimas: Mini seminaras „Pažinti save – pamilti save“ | Ugnė Mikalauskaitė

 2. Atgalinis pranešimas: Lu Džong Seminaro Įspūdžiai | Ugnė Mikalauskaitė

 3. Atgalinis pranešimas: Lu Džong Seminaro Įspūdžiai | Tibeto Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

 4. Atgalinis pranešimas: Du nauji Rugsėjo renginiai!!! | Ugnė Mikalauskaitė

 5. Atgalinis pranešimas: Kuomet sunku… | Ugnė Mikalauskaitė

 6. Atgalinis pranešimas: Mūsų saviugdos įranga… | Ugnė Mikalauskaitė

 7. Atgalinis pranešimas: LAPKRIČIO MĖNESIO RENGINIAI IR UŽSIĖMIMAI! | Tibeto Sveikatingumo ir Saviugdos Praktikos

 8. Atgalinis pranešimas: Kuomet apsisprendžiu būti savo gyvenimo kūrėja/u | Ugnė Mikalauskaitė

 9. Atgalinis pranešimas: ​JŪSŲ LAUKIA DOVANOS!!!💝 | Ugnė Mikalauskaitė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s